Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@ZOMBI
Zar tebi nije dosta to sto PCAXE postoji?
Mislim, aj ovako da ti objasnim. Zamisli da imas super zgodnu i pametnu devojku, koja te pritom i ludacki voli. I ti onda svaki put kada izadjes u grad kada naletis na neku losiju, napljujes na sav glas.
Meni to nema nikakvog smisla.
Da ne...
Pazi, to za "lame mator zaposlen lik koji ne voli decu" si ti rekao, ne ja. Tamo je obrisano, jer tamo su prijave i prica na tu temu, ovde nije jer ovde moze da se diskutuje o tome. Ne znam sta je sporno? Samo je bitno da se skapira da postoji vreme i mesto za sve.
Ne mislim ni ja na puki broj...
A nije bash ni Dž ako ćemo skroz iskreno. Evo recimo, da sam ja ovo radio. Kostim bi sigurno izašao oko 50 eura (minimum), i iznajmljivanje konja još 20-30 eura. Photoshop skill, to isto vredi ako mene pitaš, za Dž je po meni kada ništa ne uradiš, a dobiješ tako nešto... Ali da me ne razumeš...
Mozes da stavis novu, samo prijavi staru na i objasni moderatorskom timu zasto trazis da se stara obrise.
Nije bitno koja je priznata ili ne, meni je savrseno jasno sta je PS, sta je real, sta je muljanje ili ovo ili ono. Nista ti ne brini.
Rekao sam vec da cu ceniti vise ako se napravi...
Cek, ti sumnjas u moju inteligenciju rasudjivanja? :) Da li mislis da ce bilo ko ko mulja moci da prodje na konkursu tj da ce pobednicka slika biti neko muljanje?
Svima koji misle tako, mogu samo da kazem srecno :)
:sekira:
Misljenje je ok, ali ako je negde offtopic, to vise nije mishljenje, nego offtopic i pomeranje teme u nezeljenom pravcu. btw gde ti je obrisan post, u kojoj temi?
Ti mu onda dodjes polu dete :first:
@Dexter
Pa jel malo hw-a otislo stalnima od nas? A to "stalan" je veoma diskutabilan pojam ako mene pitas... prashinar ti je dobar primer za to. Jedva da sam mu zapmtio nick i postojanje na forumu, a ocigledno je non stop ovde. Broj postova nema veze sa...