Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Vule objasnio, juce do Cacka me nije pretekao niko. Kaze moja zenica - pa ne bi ovako mogao da nisi ono chipovao. Ove kad pretekbes kao da u mestu stoje. :)
I sve to 4. brzinom gas patos sa 70km/h.
Tapatalk
Ovde smo da preporucimo filmove koje NAM se svidjaju.
Preduslov nije da se svima svidi, kao ni raspravljanje o ukusima.
Los porno film, meni moze biti dobar, da ne karikiram bezveze...
Ceo zivot u kola sipam kako fabrika zapoveda - amen. Za moj auto - Selenia WR. Cao zdravo.
Ne znam zasto bih vozio zimi i leti drugacija ulja i pravio se pametan.
Bacicu ga :D
Da, TorqX
Salim se, ajde, ako nahvatam vremena predvece, nisam ni merio nista... U pitanju je Dell XPS m1330, ne znam iskreno ni koji je tacno chipset, znam da je Intelov, valjda uspeva da iskoristi sav juice od ssd-a.
Kada vratim secanje, najbolji utisak u radu sam imao sa onim...