Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja sam se sada setio stare klijentele iz stare firme, koja je u vrhuncu ludila kupila A3 laser u boji HP...
Nije moguce ovom Pixmom, kao ni gomilom drugih odstampati FULL stranicu. Jednostavno, stampac ima svoju logiku po kojoj nece da stampa bez obzira na margine. Uvek ce ostajati bar 4-5mm...
Kartice starije generacije postaju jeftiije, a obzirom kakvo je stanje na nasim prostorima, jedna 6850 i GTX 460 ce vecini biti best buy...
Karta kao stoje ova, ne "umire" tako lako :)
Trebalo bi da u opcijama za stampu namestis pod efektima - Scale to fit ili Fit to Page, kao i Print on A4.
Dakle, trebaju ti Scale to fit ili Fit to Page.
Nema ga u nabavci, na lageru, ima ga na sajtu - nema ga :)
Nesrazmerno skuplji, mada 16:10 deluje dooosta vece u odnosu na 16:9.
No, ipak 2x23", taman.
Ne ne i ne.
27" ne moze da valja nikako. Bavis se i fotografijom, pa ce ti mnogo vise znaciti da imas lepu sliku nego ogromnu sliku.
Recimo 2xDell 2311H i na konju si. Jedan normalno, jedan u pivot mod i uzivancija. Cena je tik iznad 300e.
Mnogo bolja slika i mnogo veca radna povrsina. ;)