Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
APU je difinitivno promašaj, procesore prave za one koji se zadovoljavaju prosekom. Ostaje GPU segment koji je dobar ali im ne opraštam što su ubili brend ATI, tako da, što se mene tiče, može da ih kupi pekara "Sitno žito" iz Malog mokrog luga.
Bila je tema na Lenovo forumu bas za s10 i secam se da je jedan lik napravio sve za taj model. Cak sam mu i donirao neke evrice. Moras imati negde os x da bi pripremio boot usb flash.
Sent from my iPhone 9 using Tapatalk
Kod mene bio mac os x tri godine. Sve leti a baterija briljira tad. :)
Vremenom ne padaju performanse kao na win-u. Samo lan nije radio, ali wifi jeste.
Sent from my iPhone 9 using Tapatalk