• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. L

    sta mislite koji od ova dva monitora?

    Dell i HP su osudjeni da koriste LG panele sumnjivog kvaliteta. Ja sam lose prosao sa HP ZR24w (nije imao tinting, doduse) tako da cu malo sacekati PLS panele koje pravi Samsung: http://en.community.dell.com/support-forums/peripherals/f/3529/t/19297120.aspx
  2. L

    sta mislite koji od ova dva monitora?

    Problem sa tom rezolucijom na 27" je mali dot pitch od 0.233mm. Poredjenja radi, (skoro) isti dot pitch imas na 20" i 1920x1080.
  3. L

    [VM] Sun VirtualBox

    Virtual Box 4.0.8 Windows OSX (Intel) Linux Solaris Extension pack VirtualBox 4.0.8 (released 2011-05-16) This is a maintenance release. The following items were fixed and/or added: Mac OS X hosts: fixed incompatibility with recent Mac OS X versions in 64-bit mode (bug #8474)...
  4. L

    Preporucite mi slim tastaturu do 20 evra

    Danas sam u prolazu video ovu tastaturu, uklapa se u budzet: http://www.tehnomanija.rs/katalog/logitech-tastatura-k200-media-yu.html
  5. L

    Koji Linux distro?

    Malo pre natrcah na ovaj tekst, pa mozda pomogne: http://www.osnews.com/story/24740/Puppy_Linux_Top_Dog_of_the_Lightweight_Distros
  6. L

    AMD Bulldozer [official thread]

    Jos malo neproverenih informacija:
  7. L

    GTX 590

    Nova revizija: http://vr-zone.com/articles/revised-geforce-gtx-590-cards-in-june/12222.html
  8. L

    Preporucite mi slim tastaturu do 20 evra

    Ja sam pre 7-8 godina uzeo jednu Genius Slimstar, misleci da prodjem jeftinije i zeznuo se. Tastatura radi ali je osecaj kucanja na njoj odvratan. Tasteri prave veliki otpor, pogotovu ako se ne pritisnu po sredini. Ni ove nove Logitech nisu nesto sjajne ali su znacajno kvalitetnije.
  9. L

    PCAXE LinX Challenge

    Meni igra. BTW HT dobro dodje za virtuelizaciju.
  10. L

    Šta slušate sada... ?

    hY2mjrbnI3A
  11. L

    Šta slušate sada... ?

    fqeOoe6kRNM
  12. L

    sta mislite koji od ova dva monitora?

    Moj savet je da zaobidjes TN i predjes na IPS. Kod nas je jako los izbor ali recimo moze da se nadje ovo: http://www.itsvet.com/proizvod/dell-ultrasharp-u2711/comp_comp_monitor/177/2518
  13. L

    PCAXE LinX Challenge

    Zato x264 kida. 100% CPU usage.
  14. L

    Šta slušate sada... ?

    aShwv2GOMLU
  15. L

    PCAXE LinX Challenge

    To je problem, cim postoji neki rezultat za poredjenje, odmah proradi patkometrija. Meni ne pada na pamet da iskljucujem HT kako bih pokupio koji gflops vise i koji MHz vise. Znam zasto sam kupio ovaj CPU. My 2¢.
  16. L

    Preporucite mi slim tastaturu do 20 evra

    ^ Super izgleda! Steta sto nema bar nekoliko shortcut tastera.
  17. L

    AMD Bulldozer [official thread]

    Autor CPU-Z-a o Bulldozer-u: http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.hardware.fr%2Farticles%2F833-1%2Fdossier-architecture-amd-bulldozer.html
  18. L

    Crkla oba !?

    :troll: Dok se Joca drzi NV ... http://www.pcgamer.com/2011/05/11/id-softwares-john-carmack-****s-a-side-in-the-nvidiaamd-gpu-war/
  19. L

    Šta slušate sada... ?

    dQEmaj9C6ko Courtesy of Heften.
Vrh