• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Procena konfiguracija i komponenti

    GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC Default Referentnta- 915mhz, boost 980mhz , 6+6 pina za napajanje Ova moja Gigabyte- 980 mhz, boost 1200mhz 6+8 pina za napajanje Na svojim Fabrickim klokovima prestize gtx 680 i malko je slabija od gtx770. Garancija istekla. Koliko je neka relana cena za...
  2. Dexter013

    nVidia GTX 970/980 serija

    Bez problema ce da je isprati taj tvoj cpu na 4ghz za idealnih 60 fps-a. :cool: Inace Gigabyte g1 4gb satire koliko je tiha i brza. :respect: 1550 mhz i max temp je 60c dok buke maltene nema uopste !!! :rule: :balavim: Bas me zanima kako ce biti vs asus strix, jedva cekam, a pocinje da me...
  3. Dexter013

    Corsair predstavio Corsair Gaming periferije

    Misevi i slusalice deluju jako zanimljivo, tastature, naaaah.
  4. Dexter013

    nVidia GTX 970/980 serija

    @Ćma Ako juris 60 fps-a na jednom monitoru i zelis da si miran oko 3 godine, nece je taj cpu gusiti. Ako juris vise od 60 fps-a, ili imas vise monitora, gusice je taj cpu.
  5. Dexter013

    nVidia GTX 970/980 serija

    Jeste korisno, priznajem, na par minuta :)
  6. Dexter013

    AMD A8 7600 i A8 6500

    92e*120 = 11 000 din +- Nije strasna razlika ako je sa sve porezom pdv-om itd.
  7. Dexter013

    nVidia GTX 970/980 serija

    Ja se ponadao nesto korisno/primenljivo i prakticno kad ono " Cooling: Liquid Nitrogen " :)
  8. Dexter013

    Saveti oko kupoprodaje

    Nema na cemu covek, javi kad se ponovis kako si zadovoljan. Inace psotovi ti stoje na 0, zali se. :) (prijavi bug)
  9. Dexter013

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    @Misko81 Ja cu veceras da odgledam pilot epozidu pa se javim.
  10. Dexter013

    Saveti oko kupoprodaje

    Nikako na tog kineza da ne kacis 6870, fino trosi ta karta sa dva svoja x6 konektora. Minimum ali minimum ti je lc power 600w-H ili bilo sta jace.
  11. Dexter013

    Saveti oko kupoprodaje

    40e vredi tvoja realno. Mada pocni sa 50e pa spusti kad se cenkas ili ako bas ni da trzne, stavi 45 pa na kraju 40e. Lep upgrade bi ti bila 6870 ja sam svoju pre mesec dana prodao za 7.5k dinara imas ih tu oko 7k. Koje napajanje imas?
  12. Dexter013

    AMD A8 7600 i A8 6500

    Ako je neka tamo grana USA, to nije isto trziste.
  13. Dexter013

    “Znao sam da će biti veliki skup, ali...“

    Pa mozemo valjda da delimo zvanje? :)
  14. Dexter013

    gomila napajanja

    Moja neka procena za koliko bi mogao da ih prodas je jedna crvena za sva napajanja :) E sad, Kako si ti to utvrdio da je problem hladjenje? Ne rade ventilatori uopste, ili rade ali slabo hlade ili sta? Koja su napajanja tacno u pitanju sa kojim oznakama, to sto si rekao 500 ili 600w je kao da...
  15. Dexter013

    AMD A8 7600 i A8 6500

    12.5 k http://goo.gl/fcNm1p
  16. Dexter013

    Da li i sta trenirate?

    Vidim da se prate ovi izobliceni likovi, imena, kategorije, nagrade bla bla...
  17. Dexter013

    Da li i sta trenirate?

    Srecno sa dostizanjem lika sa slike...
  18. Dexter013

    Da li i sta trenirate?

    Auuu cime se vi zamlacujete, ako vam je zelja da onako izgledate, veselo...
  19. Dexter013

    “Znao sam da će biti veliki skup, ali...“

    Fin skup. A ni ostali kanali sa milionskim auditorijumom nemaju stariju publiku od 13 godina prosecno, nista cudno.
  20. Dexter013

    Ani gif [512k warning]

    Ovo sa wc soljom je namerno uradio neki giga mega trol... :)
Vrh