Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja mislim da svetu treba pre svega manje patetike i manje price, vise rada i konkretnosti, ali to sam samo ja mozda :)
@Steamroller
Ne mogu to ljudi da vide, hejt i ljubomora ih zaslepe jer su povrshni.
:wave:
Zasto mislis da je meni zarada prioritet? :D Da jeste, ne bih nikada radio PCAXE ;) Ja imam druge motive, meni pravljenje kesa nije opcija br.1, zapravo nije ni opcija br.2 ili br.3 i bas zato sto nije ja niti jednog momenta nisam ni pomislio "PewDiePie nije zasluzio".
Kao drugo, sada dodje...
Nemoj sada da menjas teze, mator sam ja da mi prodas tu prichu :D Nisam drveni advokat, stvaram širu sliku, to je ogromna razlika, ako je ne vidis ti si taj koji je u problemu :) Pa reko da pokusam da ti objasnim jer tebi nije, a tripujes da jeste.
Ukus kažeš? Pa jer svi treba da volimo vanilu...
Pa sta drugo da pomislim? Reci mi samo da ne bi volo da kao on se sprdas, radis to sto volis i pravis 4M godishnje? Samo mi reci da to ne bi voleo? :D
Evo ja prvi bih to voleo da radim i pokusacu da uradim nesto tako uskoro (ne game play, nego nesto drugo ali je vezano za YT). E sad, odmah da...
To Vlado zavis od 100 faktora (broj zidova, debljina zidova, broj ostalih radio signala, broj uređaja, ovo što je Steam rekao i sl...). Imao sam prilike da se igram sa ovim ruterom na par dana, ukratko, ubija kako radi, i sigurno je najbolji u klasi što se tiče snage signala.
Bolji je od...