• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Gigabyte predstavlja Aivia M8600 gejmerski miš

    Za tastaturu ja sam se odlucio za Logitech k800, nisam je probao al po onome sto sam video i procitao deluje obecavajuce ;) Sto se tice misa, to sam resio G9-om, i veruj mi da nisam pogresio ;)
  2. BEGINER

    Gigabyte predstavlja Aivia M8600 gejmerski miš

    Da, samo Roccat Kone je bio pun bagova i problema tj totalno felerican mis, iskreno se nadam da sa ovim to nece biti slucaj ;)
  3. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Jer si siguran? Naculji usi :d :d 0zKagw7SK1s ili ova brkata lepotica :rotf: :rotf: HDnYomx0nbE&feature=related
  4. BEGINER

    Gigabyte predstavlja Aivia M8600 gejmerski miš

    Zanimljivo i izgleda, a i specifikacije su mi primamljive... Ostaje samo da vidimo koja ce cena biti upitanju edit: Nadjoh negde da se prica o ceni od 90 evra.. Dok nekom ne padne saka i odradi test kako treba, 90 evra mi deluje kao puno
  5. BEGINER

    Automobili

    To je najbolje da odradis kod nekog vulkanizera koji ujedno imas i radnju sa prodajom guma i felni, jos ako ga poznajes, to je pun pogodak ;) Ima doduse i neki tip(bar je bio, nisam siguran da jos radi) u Zelezniku sto je prodavao gume bas ispod cene, pa jedino da vidis ga izguglas ako uspes
  6. BEGINER

    Automobili

    Problema nema, a da si pratio temu, znao bi da je Vuletova slika autenticna, kao i njegova izjava da je to slika sa neta, da je to zezanje, a inace slika je iz video klipa u kome Vule testira svoju Bravu, slike koje si ti postovo, ne znam dal su autenticne i to sam te lepo pitao, kao i da mi...
  7. BEGINER

    [Grafika] MSI N570GTX Twin Frozr II/OC

    Sta reci za ovakav test i opist... Svaka cast Lukija, objaasnio si :appl: :appl: Sve cestitke na detaljnosti, trudu i vremenu koji si ulozio u ovo :rule: :rule:
  8. BEGINER

    Mushkin Napajanja

    E to stvarno vec ne znam sta da ti kazem, sto se tice isporuke, jedino da se malo rastrcis i razguglas ;) Sto se tice napajanja, na neki nacin te razumem, ali ono sto se trudimo ovde i sto sam i ja naucio, jeste da se nikad ne vezujes za brend, bar kad su upitanju racunarske komponente ;)
  9. BEGINER

    Gigabyte predstavlja GTX 590 grafičku kartu

    Ufff, ovde sam bas razmisljao sta napisati, i jedino sto bih mogao reci jeste, voleo bih da posedujem doticni komplet :balavim: :balavim: sve ostalo je suvisno :d
  10. BEGINER

    Mushkin Napajanja

    http://www.memorysuppliers.com/mushkin-mknpsjl700.html http://www.pricebat.ca/Mushkin-Joule-700W-ATX-12V-20-24PIN-Power-Supply.p_10202847/ http://www.amazon.com/Mushkin-MKNPSJL700-POWER-SUPPLY-Joule/dp/B004NAXDES To sam naso, mada iskreno ne vidim sto si se bas uhvatio za to napajanje...
  11. BEGINER

    ASUS predstavlja novi Lamborghini VX7 laptop

    Brutalno izgleda, a performanse su :balavim: Ali za te pare, tj 1750 evra, bih sastavio zverinu od desktop masine, tako da ovo se sigurno nece naci na mom stolu, sem ako ne dobijem sedmicu na Lotou (hint: ne igram loto :P )
  12. BEGINER

    Automobili

    A poenta tvog posta je sta??? Da pokazes da vozis tri automoibila ili sta??? Posto nisam skapirao uopste, cak i za spam nema logiku
  13. BEGINER

    Dve godine PCAXE foruma!

    kao sto je activated1 rekao, vreme leti kad si u dobrom drustvu :) Dve je proletelo, i ovu boraniju ne racunam :P, kad bude 20 onda je vec prica ;), a prema tome zurku pravimo za nekih 18 godina :d Kao sto rekoh, idemo dalje i nek nam je sve najbolje na tom putu :)
  14. BEGINER

    Kakav mis koristite?

    Mozda gresim, ali to nikako nije razer :P :P :P
  15. BEGINER

    Slanje AKS-om, koja je procedura?

    Pa nije, fakticki oni nisu prekrsili jos nista... Tebi lepo pise: "vracamo pare u roku od 5-7 radnih dana", znaci fakticki po politici firme sve je ok, i rok jos nije prosao..KAd te bude uhvatio vikend, jbg ni tu ne krse zakon, jer to nisu radni dani ;) Ti ces pare dobiti svakako, samo sto ce...
  16. BEGINER

    Slanje AKS-om, koja je procedura?

    Dzaba ces ih zvati... Njima pise da pare donose u roku od 5 ili 7 al radnih dana, tako da racunaj jos 2 dana pa je petak, pa te hvata vikend, neces ti pare videti pre ponedeljka :( Lepo sam ti reko, CityExpress ili Post, ovako, moras da budes strpljiv, a ako ti ne donesu i u ponedeljak, zovi...
  17. BEGINER

    BB ili ti bilerasi i bilderasice :d

    Aahahhahahah pa pitanje ti je totalni fail :rotf: :rotf: Pazi, i ja i RONIN pokusavamo da objasnimo da sve sto su suplementi nije stetno, ok aj kreatin je kao malo jaci( ali i on je aminokiselina :) ), al protein,BCAA, Glutamin, to ti je sve totalno bezbedno... jer BCAA, glutamin i ostalo su...
  18. BEGINER

    BB ili ti bilerasi i bilderasice :d

    Kako koji, ali manje vise tacno ;) Netacno :) Mleko nije whey protein, mleko je kazein protein ;) Ali cinjenica je da si upravu, to sam ja i pokusavao da objasnim i u ovoj i jos u nekoj temi, al ne ide. Ko oce da shvati, shvatice, ko nece, ne mora
  19. BEGINER

    BB ili ti bilerasi i bilderasice :d

    Majkl Dzej Vajt :) I on se za tu ulogu nabucao prilicno ;), doduse on je uvek tj ono, casual izgled mu je znatno veci od Bojkinog, ali je opet manji i manje isklesan nego sto je u Undisputedu :d
  20. BEGINER

    Kakav mis koristite?

    Javi utiske, samo se nadam da se neces razocarati.. Od ljudi, "retkih" koji ga poseduju, sam cuo da je mis izvikan, i da uopste ne nudi ni 30% kad se vidi kolika mu je cena
Vrh