• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    ASUS GTX570 Direct Cu II arrived...!!!

    Spojio sam ti ovde post iz teme koju si bezveze pokrenuo.. Vec sam ti rekao, ovo je tema koju si ti otvorio i vezana je za tvoju graficku, stoga sva pitanja postavljaj ovde, stvarno nema potrebe da otvaras 3000 threadova za jednu te istu temu kad ces i ovde dobiti odgovor Takodje te opet...
  2. BEGINER

    Jos jedan G15 mod

    Slazem se sa svim do sad recenim... Super izgleda :)
  3. BEGINER

    ASUS GTX570 Direct Cu II arrived...!!!

    Postove sam ti prebacio u ovu temu, i nastavi ovde da postujes... Nema potrebe za svaki skor ili bilo sta sto napravis da otvaras novu temu a tematika je ista Takodje obavezno pogledaj ovaj post http://www.pcaxe.com/forum/showpost.php?p=141282&postcount=29
  4. BEGINER

    Nagradno takmičenje u preciznom overklokovanju

    A ti si mislio da su tvoji postovi do sad bili pametni :P :P :P :P :d :d :wave: Nisi citao domaci zadatak, sedi 1 :D
  5. BEGINER

    ASUS GTX570 Direct Cu II arrived...!!!

    @maestro: Nije ti prva tema kod nas, do sad si trebao da naucis da postavis slike kako treba, dakle obavezno pogledaj ovaj thread : http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=7033
  6. BEGINER

    Gigatron ComputerShop primanje narudzbina sa Casekinga Januar 2011

    voodoons vas je upozorio, ali ova tema definitivno se nece vratiti na stari put, i zato ode pod kljuc.. Kad bude bilo novih informacija, tema ce biti otkljucana, ili ce biti nova tema kad bude bilo vise informacija od ljudi iz Gigatrona, do tad :lock:
  7. BEGINER

    CV! Iskreno, realno! :)

    Bilo u smesnim slikama, a tamo si i ovo trebao da postavis, jednostavno mislim da nije za novu temu ;)
  8. BEGINER

    nVidia GeForce GTX 590 VS AMD Radeon HD 6990

    Ili prosto i jednostavno kao i ja... Priznajem da je ATi bolji i rado bih ga posedovao, ali zbog problema sa drajverima-nema sanse, i tu zeleni imaju apsoultnu prednost i moju naklonost... Kad ATi odradi drajvere, ima da bude pa-pa mali zeleni :d, do tad green FTW :D
  9. BEGINER

    Automobili

    Okvirno: montaza-demontaza 100 djunti (po gumi) gume- od 3.5k pa navise (po gumi) balansiranje- od 1.5k pa navise Punjenje gume azotom- 100 kinti po gumi Ovo je nesto okvrino,al naravno zavisi od majstora do majstora :wave:
  10. BEGINER

    Automobili

    Tako :), stim sto nazalost u tom kraju stvarno ne znam nikog... Da si blize Cukarici, resili bi sve muke ;) al valjda ce ti neko preporuciti uskoro
  11. BEGINER

    Automobili

    BGD je sirok pojam, mogao si bar na kraj da suzis ;)
  12. BEGINER

    Logitech G700 vs Steelseries Ikari vs ...???

    A razlog je??? Ja takodje imam vece sape pa mi G9 savrseno odgovara... Mada realno, verujem da sto se tice izbora misa to zavisi od coveka do coveka
  13. BEGINER

    Logitech G700 vs Steelseries Ikari vs ...???

    Ako si mislio na Ravena, to vidi sa Fantomom, a ako mislis na Logija, kod mene si dobrodosao ;)
  14. BEGINER

    Logitech G700 vs Steelseries Ikari vs ...???

    Logi G9 ;) Pisao sam... Takodje imam vece sake, i drugi packe mi je MX 1000(pretpostavljam da znas koliki je mis ;) ),i mogu ti reci G9-ka mi sjajno odgovara. Odlicno lezi u saci, nije tolko mali kako se cini, prilicno brzo i lako se naviknes, jedina mana koju sam nasao je kao sto sam pisao u...
  15. BEGINER

    Koje mi napajanje treba za moju konfu?

    Pa ako cemo da sitnicarimo sad, za iste te pare ja bih pre uvek isao na Chiefteca nego na LC, tako da verujem da je i ovo napajanje sto Misko kaze ok u tom segmentu ;)
  16. BEGINER

    PayPal BIH

    Radi ;) Samo je fora da mora da bude Visa Internet kartica, i onda registrujes na BiH, al sa svojim pinom ili kako se vec zove taj broj, i ne mozes da primas pare na nju, vec samo da placas sa istom ;)
  17. BEGINER

    PayPal BIH

    Lepe vesti za komsije iz regiona. Naravno sto se tice nas, necu ni da komentarisem, jedino kolko se secam PayPal je trebao da bude uveden jos pre vise od godinu dana :trust:
  18. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Apsolutno tacno @Steamroller: Svima ukazujemo na duplikate ;) Procesljaj moje postove u ovoj temi, pa ces videti o cemu pricam ;) :wave:
  19. BEGINER

    E, zna li neko kad izlaze Ghost Recon Future Soldier i F.E.A.R. 3?

    Za PS3 se pominje sredina maj, a za PC pojma nemam
Vrh