Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Spojio sam ti ovde post iz teme koju si bezveze pokrenuo.. Vec sam ti rekao, ovo je tema koju si ti otvorio i vezana je za tvoju graficku, stoga sva pitanja postavljaj ovde, stvarno nema potrebe da otvaras 3000 threadova za jednu te istu temu kad ces i ovde dobiti odgovor
Takodje te opet...
Postove sam ti prebacio u ovu temu, i nastavi ovde da postujes... Nema potrebe za svaki skor ili bilo sta sto napravis da otvaras novu temu a tematika je ista
Takodje obavezno pogledaj ovaj post http://www.pcaxe.com/forum/showpost.php?p=141282&postcount=29
@maestro: Nije ti prva tema kod nas, do sad si trebao da naucis da postavis slike kako treba, dakle obavezno pogledaj ovaj thread : http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=7033
voodoons vas je upozorio, ali ova tema definitivno se nece vratiti na stari put, i zato ode pod kljuc.. Kad bude bilo novih informacija, tema ce biti otkljucana, ili ce biti nova tema kad bude bilo vise informacija od ljudi iz Gigatrona, do tad :lock:
Ili prosto i jednostavno kao i ja... Priznajem da je ATi bolji i rado bih ga posedovao, ali zbog problema sa drajverima-nema sanse, i tu zeleni imaju apsoultnu prednost i moju naklonost... Kad ATi odradi drajvere, ima da bude pa-pa mali zeleni :d, do tad green FTW :D
Okvirno: montaza-demontaza 100 djunti (po gumi)
gume- od 3.5k pa navise (po gumi)
balansiranje- od 1.5k pa navise
Punjenje gume azotom- 100 kinti po gumi
Ovo je nesto okvrino,al naravno zavisi od majstora do majstora
:wave:
Logi G9 ;) Pisao sam... Takodje imam vece sake, i drugi packe mi je MX 1000(pretpostavljam da znas koliki je mis ;) ),i mogu ti reci G9-ka mi sjajno odgovara. Odlicno lezi u saci, nije tolko mali kako se cini, prilicno brzo i lako se naviknes, jedina mana koju sam nasao je kao sto sam pisao u...
Pa ako cemo da sitnicarimo sad, za iste te pare ja bih pre uvek isao na Chiefteca nego na LC, tako da verujem da je i ovo napajanje sto Misko kaze ok u tom segmentu ;)
Radi ;) Samo je fora da mora da bude Visa Internet kartica, i onda registrujes na BiH, al sa svojim pinom ili kako se vec zove taj broj, i ne mozes da primas pare na nju, vec samo da placas sa istom ;)
Lepe vesti za komsije iz regiona. Naravno sto se tice nas, necu ni da komentarisem, jedino kolko se secam PayPal je trebao da bude uveden jos pre vise od godinu dana :trust: