• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. animaN

    EKWB ASUS X99 monoblok montaža - Tutorijal

    Brutalan blok, ja na X79 imam i CPU WB i VMR WB, smara... Ovo je prava stvar!
  2. animaN

    POKRIVALICE

    Od 6:15 do 6:25 , ne prikazuje se to o cemu pricam, ali da ne bi bio prazan ekran, ja sam u kadrovima tj pokrivalice, e sad, ne moras obavezno ja da budem ili ti isl, moze nesto vezano za taj neki uredjaj ili sta vec prikazujes u video materijalu: WXJvD55saaU
  3. animaN

    Widescreen

    http://www.pcaxe.com/rubrike/edukacija/21-9-vs-16-9 :wave:
  4. animaN

    AMD Sith Gaming računar - najava

    Uskoro, ne mogu baš da obećam tačan datum, ali pre nove mora da ide. Spremili smo i jedno iznenađenje. :wave:
  5. animaN

    Impact Candy [sponsored]

    Kombinuje lepak za lepljenje pleksija sa čipsom, kaže da ga samo to smiruje :troll:
  6. animaN

    Kako sklopiti Hi End PC - Epizoda 3

    Idemo dalje!
  7. animaN

    H.A.F. REBORN - project [sponsored]

    Sad možeš da kažeš da si diplomirao! Bravo! :sekira:
  8. animaN

    Asus k555

    Te crtice me zanimaj, line i sl me zanimaju. Iskreno, ne bi trebalo da postoje takvi problemi, pogotovo ne sa drajverima za Intel HD grafiku koja je najzastupljenija na laptopovima. Reci mi, kako si podesio power management? To je neki problem na nivou BIOS-a i nekog power state-a procesora, jer...
  9. animaN

    Asus k555

    Jel mozes da uslikas kako to izgleda? :wave:
  10. animaN

    YouTube ili drugi public video klipovi

    727945174003337
  11. animaN

    Pozdrav svima. :)

    :welcome: :wave:
  12. animaN

    ASUS ZenFone Selfie dostupan i u Srbiji

    Ne ne ne, evo recenzije Selfia :) TOUH-XWFkFY
  13. animaN

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Eto :D mOxs43AkWA4
  14. animaN

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Ja sam skapirao kada je uleteo drugi lik ;) Z0llex3gaBs
  15. animaN

    Šta biste pre odabrali R9 390X ili GTX970?

    Jbg :D Kasno sad...
  16. animaN

    Automobili

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208049451096072&set=a.10206970365319602.1073741826.1292976208&type=3&theater&notif_t=like
  17. animaN

    Automobili

    Amin!
  18. animaN

    Hawkeye Firefly 6S

    Dobar test! Par snimaka u punoj rezoluciji tj full srceen-u i još bolje bi se videla razlika. Mada je jasno ko je ovde pobednik... Sve zavisi za šta ti treba akciona kamera. Ja sam uzeo SJCAM 5000+, imate na PCAXE YT kanalu dosta vlogova sa tom kamerom, pa prosudite sami.
  19. animaN

    Automobili

    Pa naravno... Ja kad vozim samo sina od kuće do vrtića i nazad (oko 5km ukupno) troši 1.9 JTD 10-11l opušteno, ne potapam gas i sl. 90% te rute su uzbrdice, odnosno nizbrdice i to ne pod malim uglom, hladan start i sl. Takođe, na uzorku od skoro 7K km po bordu imam potrošnju od 6,8l, slikaću...
  20. animaN

    Pozdrav svima

    :welcome:
Vrh