• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. animaN

    Split - Најгора песма, борбар ауторита и свашта &#10

    Evo nastavi, uradiću ja split, šta ti sve smeta piši. Samo budi konkretan, uopštena priča je, složićeš se, glupa priča... :wave:
  2. animaN

    Split - Најгора песма, борбар ауторита и свашта &#10

    Eto, svako priča šta hoće i gde hoće :D Vi ljudi imate problem sa pravim autoritetima koliko ja vidim :)
  3. animaN

    Split - Најгора песма, борбар ауторита и свашта &#10

    Primećujete, osećate, čini vam se, ali ne vidite, gusta vam magla! Aj uzdravlje! :wave:
  4. animaN

    Split - Најгора песма, борбар ауторита и свашта &#10

    Jel smem ja sada da odgovorim na ovo tvoje, jel to protiv pravila foruma, ili ću ispasti zli moderator ili admin koji te mrzi? ;) Izgleda da tebi odgovara samo ako ide u jednom pravcu rasprava Grozdane - ti bi da besediš, mi da ćutimo :) Ne znam, ako je to skriveno pravilo, onda da, mi smo...
  5. animaN

    Split - Најгора песма, борбар ауторита и свашта &#10

    Ok, ne sviđa ti se pravac, to je skroz legitimno, imaš pravo na svoje mišljejne i to je legitimno, ali ako imaš čvrst stav, isto tako budi spreman da ga braniš kada dođem ja sa isto tako čvrstim stavom i kažem ti da su ti pogledi uski ako muziku deliš na taj način. Ne znam zašto misliš da na...
  6. animaN

    YouTube ili drugi public video klipovi

    983345715045291
  7. animaN

    Split - Најгора песма, борбар ауторита и свашта &#10

    hM6vL_3yRAg Gusta Vam magla momci ;) Ne znate vi ništa, vi znate samo da hejtujete i da tripujete da nešto znate ;) Ne znate ništa o tom momku, to je užas, što mislite da nešto znate i što dajete sebi za pravo da sudite ;) Površni ste do koske. Gusta vam magla! :wave:
  8. animaN

    PivaBrat (Pozdrav)

    :welcome: :sekira:
  9. animaN

    Neće drag and drop da radi, tj prestao je?

    Ja sam rešio problem, nego reko da otvorim temu ako još nekom zatreba. Elem, kao što naslov kaže, samo je prestalo da radi, tj nisam mogao u Sony Vegas da ubacujem klipove i sl iz win explorera... Ovo je rešenje Mora UAC da bude u potupunosti ugašen. Pravac RUN pa kucajte "regedit" i ovaj...
  10. animaN

    H.A.F. REBORN - project [sponsored]

    Matorac, ovo ti je po mom mišljenju prvi ozbiljan mod, koji će ti sigurno otvoriti vrata kod mnogih. Da me ne razumeš pogrešno, do sada si ti lepo modovao, ali to sve nekako bilo već viđeno i sl, ali ovde se vidi da se baš cimaš i da si zreo. Bravo! :wave:
  11. animaN

    Dexter

    :welcome: :sekira:
  12. animaN

    PCAXE Gameplay - Kung Fury #2 - Ti je bio KAMEN!

    Proka je imao specifičnu situaciju koja se neočekivano desila :D ohZp15wDNF4
Vrh