• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    i kompjuterska oprema u proslom periodu ;)
  2. neSSa

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    To je dobar fazon, cim nesto kupis odmah stavis na oglas po visoj ceni i cekas, ipak je to 3g garancije, do tada ce otici pa onda opet ispocetka...
  3. neSSa

    Man Of Steel

    :appl::appl::appl::respect::thumb::first: e lud si za medalju!
  4. neSSa

    Man Of Steel

    Bravo Mega :first:
  5. neSSa

    RedAxe

    ipak probaj barem jos 1cm vise, malo je to za dobar airflow
  6. neSSa

    RedAxe

    45 min i jos ga nema da se javi, da nije pogodio fazu :troll:
  7. neSSa

    Projekt "ROG Trooper"

    Steta, lepa kutija ;)
  8. neSSa

    Project: Effective executor

    Ma nek si ti ziv i zdrav, bice ovih igracki i ubuduce!
  9. neSSa

    [ Case Mod ] Powertosh i5 / Powermac G5 mod

    Lepo napredujes ali izbegni ukrstanje creva ako je ikako moguce
  10. neSSa

    Project "Silver TUF" by SS-PC modding

    Two Asus GTX 770 dc2 with EKWB fc block and EKWB bridge, moonson fitings is for test only :)
  11. neSSa

    Project "Silver TUF" by SS-PC modding

    Soon ;)
  12. neSSa

    NZXT predstavio novo kućište Noctis 450

    Mislim i da je model Razer brending osim za zaludjenike za taj brend takodje preskup, bez obzira na extravagantni dizajn ovog modela nisu uneli nista inovativno i specijalno da bi opravdali cenu, pritom sa cenom zalaze u visi segment sto po mom skromnom misljenju nisu. Ali dobro ukusi i dubina...
  13. neSSa

    NZXT predstavio novo kućište Noctis 450

    Slazem se, trebalo bi da ga ti propustis kroz sake, mada ima vec dosta testova po netu i zaista mislim ono sto sam vec napisao, kakav god da je ne opravdava tu cenu
  14. neSSa

    Man Of Steel

    Bravo Mega, sve je "MEGA" i svaka cast za sve sponzore u ovom modu, ovako se pristupa ovoj umetnosti, puno srece na takmicenju! PS daj neki 3d mark i slicno cisto da vidimo karte na delu itd. hvala :)
  15. neSSa

    NZXT predstavio novo kućište Noctis 450

    Postadose brend i sad udri narod po usima, osim extravagantnijeg izgleda nista spec, FD ih jede za ove novce...
  16. neSSa

    [ Case Mod ] Powertosh i5 / Powermac G5 mod

    Jako lep i naporan rad, da napomenem da tako dugi periodi bez sna uzrokuju trajne posledice na mozgu...
  17. neSSa

    Q&A

    AutoCad
Vrh