Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Stativ obavezno, ili neki drugi oslonac ako vec nemas novca i izbegavaj ovakve elemente koji ne dovrseno presecaju fotografiju bez ikakvog reda, tj mogao si ovo eskivirati i bilo bi mnogo bolje :)
Atila, dobar test kao i uvek, kuciste je zaista ogromno! Drago mi je da neko pravi nesto sto moze parirati MM i CL kucistima kako po konforu tako i sa cenom (o kvalitetu ne govorim) sto je poprilicno bitno za ovo podneblje :) , jos samo da se nadje neko ko ce ovo popuniti kako treba :D
Slazem se ja sa tobom da sve moze uz pomoc stapa i kanapa, 10 solidnih "kompresionih" fitinga moze se naci za oko 40e, sto je oko 500din po komadu, dok ja kupim fitinge koji odgovaraju pa odnesem kod frigomajstora pa gde je cimanje, pa gorivo, a da te majstor ne otera u tri lepe itd i na koliko...
Sve ja to znam kako se radi, nego ti rece da nam ustedis novac, sobrizorm koliko sve te masine i alati kostaju, pritom jos ako ces to da radis profi pa uzmes neki CNC u vise osa, objasni mi kako se to meni kome treba 10 fitinga isplati?
Upoznat sam ja sa kompletnom gamom fitinga, cevi i creva, ali ti rece da je to lako napraviti od bakra, pa sam te zato i zamolio da nam objasnis sta i kako i ustedis nam parice :) ?
A sta ce ti onda kuciste, sve intaliras u tu kutiju od tv-a koju koliko sam razumeo planiras da napravis , ne mora ni ta kutija da se pravi, prisrafis sve to na neki nosac za TV, i udri po uzivanciji...
Sto se tice podrske, pa podrzavamo te cim smo ista napisali ovde :)
Kolekcija je vise puta dopunjavana i praznjena, sada se opet prazni pa cu je dopuniti prvom prilikom, ali def je skupljam jako dugo. Da to sa kablicem je Phobya termo sonda (meri temp vode), moze se zabosti u bilo koji fan kontroler umesto sondi za merenje temperature vazduha.
Da, vreme oko...