Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ok kapiramo se. Samo napred!
Evo ja cu da ti pojasnim. Znas sta je fora, to sto ovakve stvari zasluzuju jos vise postovanja, a svi koji se zezaju sa moddingom ga ne dobijaju dovoljno, kao ni paznje. Onda jos kada se pojavi neka kritika, to ne mozes a da ne dozivis licno.
Da nas ne razumes...
Mislim da ti nece uvaziti garanciju, mada je to najbolje pitati uvoznika direktno. Uvoznik za LC-Power je Mid9:
http://www.mid9.rs/
Pozovi ih i pitaj ih kakav je status u vezi toga.
:wave:
Ali taj okret glavom lika! :rotf: Pa onda riba kada nabraja brendove i na kraju kadra pogleda negde gore - kao da su joj baterije crkle :D Kao parodija jbt :D
Koliko realno može da se dobije za sledeće, a da brzo ode:
Ploča: Gigabyte 970A DS3P
SSD: INTEL SSD 120 GB SDDDSC2CW120A3
RAM: Kingston 2X4GB DD3 KHX1866C10D34G
Napajanje: Thermaltake GOLD 750 W
Procesor: AMD FX8300
Ako mi verujes ispunio sam kvotu pre 10 dana... Ko bas hoce da dodje (ali da dodje, ne da kaze da hoce pa da ne dodje), neka mi posalje ime i prezime na PM.