• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    @Activated Namerno je tako napisao g0vnar, i vec je neko naseo i sad ce taj da neko dobije negativnu ocenu od ovog b1lmeza kad skapira da nije kupio cpu nego kuler i kad odustane od kupovine... Ja sam ga prjavio, pa ce da vidimo. @Mige Extra cena, otkud im roba iz muzeja?
  2. Dexter013

    Pomoc oko kompatibilnosti

    Oba su ubice od kulera, uzimaj koji staje 100% i kraj.
  3. Dexter013

    "Cooler Master i Vi Sekiraši"

    100% imas pravo na reklamaciju, teraj to do kraja covek!
  4. Dexter013

    Gigabyte najavljuje GeForce GTX 980 WaterForce Tri-SLI

    Ok, ali ne pricam samo o full hd-u, nego i o 3 monitora, sem tih par (koje su inace i losije od proseka igre) ostalih 99% igara ce da radi jako lepo na dve ovakve ubice, ponavljam, (sem tih par lose optimizovanih i namerno zahtevno napucanih, previse poligona ili nemogucnost da se ugasi uber...
  5. Dexter013

    Gigabyte najavljuje GeForce GTX 980 WaterForce Tri-SLI

    Jedna je overkill :) za jedan monitor naravno, za tri monitora su dve sasvim dovoljne, ali tri karte! :nuts: Extra stvar za onoga ko moze da priusti.
  6. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    @Rus Udara profi u bradu, inace ne moze link iz playliste, nego suvi solo link... LsQm-mEdfCs
  7. Dexter013

    Saveti za hlađenje

    Cpu kuler ce ti srediti temp procesora, a ta ploca i njena extra naponska sekcija je zalosna za taj procesor, to ces tesko da sredis... Dodatni ventilatori ce malo pomoci ali na leto ce biti veselja ako nemas klimu u sobi.
  8. Dexter013

    Assassin's Creed Unity

    Igra kao igra je ok, solidna nista posebno, ali ova posebno vizuelno izgleda prelepo.
  9. Dexter013

    Assassin's Creed Unity

    Info. Igra se pojavila u rafovima, za sad sve radi lepo sem save game :) Ali kazu apotekari, sredice i to uskoro.
  10. Dexter013

    Ani gif [512k warning]

    il i ovo musko doope? :)
  11. Dexter013

    Call of Duty: Advanced Warfare

    Ja odigrao nekih sat i kusur, par misija, radi extra lepo i dobro, nema fps dropova uvek 55/60 fps-a na ultra/high mesavini. Radi jako lepo, napokon posteno da optimizuju AAA igru. A sama igra mi je ok, bolja i zanimmljivija kao i dinamicnija od krajsisa i slicnih u buducnosti fps pucacina.
  12. Dexter013

    GTA V

    Sta god da koristi, bice reseno ubrzo, pogotovo kad je ovakav AAA naslov u pitanju...
  13. Dexter013

    Call of Duty: Advanced Warfare

    "Stabilnih 25 " :) Ugasi ono kesiranje i stavi borderless fullscreen, dosta podize fps iz nekog razloga.
  14. Dexter013

    Call of Duty: Advanced Warfare

    Ja sam odmah run as admin, svakoj igrdam prava jer neke ne mogu da urade save game, ali opet nije bilo opcija za bilo sta. Inace, Mesavina ultra/high detalja pojede svih 2 gb grafickog rama i skoro 6.5 gb sistemskog rama. Inace lepo radi, prosecno imam oko 55/60 frejmova.
  15. Dexter013

    Call of Duty: Advanced Warfare

    @ZlajoX E hvala covek, kliktao sam space ali pre ulaska u kampanju, ovo su nikad deb1lnije opcije majko moja, sta ih sakrivaju...
  16. Dexter013

    Call of Duty: Advanced Warfare

    Gde su bilo kakve opcije?!?! Konstantno mi se kresuje kad startujem igru u ucitavanju negde na sred, low memory kaze (ovaj komp ima 8 gb rama) ili mi kaze hdd space is low 21 gb na C, 120 gb na D (a na D je instalirana igra)
  17. Dexter013

    Milion pregleda na PCAXE YT kanalu

    Samo tako nastavite
  18. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    @Don Workinson Dobar je text, nije sto ima k1tu, nego sto je veca od moje :)
  19. Dexter013

    GTA V

    Mi na PC-ju dobijamo ovu kao ps4 verziju Fng-OaFeeO0
  20. Dexter013

    Overclock fx8320 preko 4.0ghz

    Sta stvarno tacno prikazuje fx cpu temperature bez kalibracije?
Vrh