• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Shiki

    [Mob.telefon/Tablet] Apple iPad 64 GB (non 3G)

    Ako mozete preskocite teme vezane za Apple, drago mi je da vam se ne svidja, svima ste to pokazali, ali nije lepo da svaku temu vezanu za isti moramo da zakljucavamo zato shto je vama dosadno i imate vishka negativne energije. Hvala na razumevanju. :wave:
  2. Shiki

    Nvidia i specijalni tretman za Apple

    Sad sam se setio shta sam pomislio da si napisao :d Baterija je sLabija :rotf: Jbg, pogreshi covek, a vi kako te? Cu izadjem na televizor? :wave:
  3. Shiki

    Nvidia i specijalni tretman za Apple

    Koji je meni q... bio kad sam citao nije mi jasno, ali sam opasno zabagovao :) :wave:
  4. Shiki

    Nvidia i specijalni tretman za Apple

    Otkud to da je slaba? Drzi 7 sati? :wave:
  5. Shiki

    Verbatim Multimedia Audio Bar

    Danas ćemo se družiti sa jednim vrlo interesantnim proizvodom koji nam je na test poslao Verbatim. Naime, verovatno ste navikli da od Verbatim vidite raznorazne kompakt CD-ove, DVD medije pa u poslednje vreme i njihovi Hard Diskovi nisu tako retka pojava. Možemo reći da su ljudi iz Verbatima...
  6. Shiki

    Automobili

    Jeste odrzao lekciju ali koshta ko 30 onih japanaca :D. BTW Ferrari obozavam, samo poredjenje nije na mestu :) :wave:
  7. Shiki

    iPhone četvrte generacije

    Ja potpisujem da nece biti ni slican :)
  8. Shiki

    Smesne slike [2010]

    Deder ajde da ga preskocimo i da se vratimo na temu smeshne slike...
  9. Shiki

    Smesne slike [2010]

    Gde ide ovaj svet?????
  10. Shiki

    WD VelociRaptor 600GB

    A tema bejashe Raptor 600Gb sa prefiksom Veloci :) Ajmo natrag na temu, anketa kolika vam je sistemska particija je OVDE :wave:
  11. Shiki

    Asus Eee tastatura će se naći na tržištu krajem Aprila

    Cemu takav rezon? Ovo u slucaju da je unutra ION platforma može opušteno da potera 1080P. Samim tim se nameće kao idealna spravica za HTPC. Kao shto vidish ima i HDMI i nekoliko USB-ova, tako da su mogucnosti dosta velike. Ali dobro, svako ima svoj nacin razmishljanja... :wave:
  12. Shiki

    dual birthdays!

    Sve najbolje ljudi, da ste mi zivi i zdravi 100 god :) :wave:
  13. Shiki

    Savet za komp

    Da ima i 1 GB to je super cena :)
  14. Shiki

    Asus Eee tastatura će se naći na tržištu krajem Aprila

    Koliko znam u kompletu sa ION idu samo Atomi sa HT-om shto se ovde ne spominje ... Mada nadajmo se da ce biti tako neka mashinica unutra shto bi bio pravi pogodak. Opet ostaje pitanje grejanja... Seti se Seashell-a koji u mirovanju ide do 85 stepeni.. :wave:
  15. Shiki

    Asus Eee tastatura će se naći na tržištu krajem Aprila

    Sa Atomom se bash ne moze nazvati pravim HTPC uredjajem. Atom nece da moze da reprodukuje HD shto mu jelte dodje standard danas, tako da ne znam kakvu ce buducnost imati na trzishtu... :wave:
  16. Shiki

    Mac OS X

    C2D na 1.8GHz? ja mislim da je to Dual Core? A razlika je velika i cisto sumnjam da cesh ishta osim Tigera instalirati na njega. Drugo je pitanje same instalacije, ako je skidana sa neta, budzena i slicno verovatno je u njoj problem, ima toliko loshih nelegalnih kopija da je to strashno. Ako je...
  17. Shiki

    izbor SSD

    Pa josh ih nema, tako da nisu oformljene. Mozemo samo da nagadjamo. Znacemo od ponedeljka, kad stignu na trzishte ;)
  18. Shiki

    Automobili

    Pa mozda si pogodio upravo poentu cime se bavi pa sebi ne ostavlja shkart :) :wave:
  19. Shiki

    izbor SSD

    Zashto ne sacekash neki dan, pa ako stigne uzmesh + seriju? Ne gori ti toliko pod nogama? :wave:
  20. Shiki

    Automobili

    Vozi ga poznanik, da ga ne imenujem i zivi kod okretnice 26 u onom nadrkanom naselju :).Bivshi komshija :) ima i SL65 i ML63 i Porsche 911 Turbo 4S, Cayenne TurboS... Svashta neshto :) :wave:
Vrh