Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ma pije ta prica vodu kod taxista koji zavrcu sve samo da ushtede. Mi "siromashhni trkaci" trazimo najekonomicnije reshenje a da ide. I jednostavno na plin nece da vuce isto. Evo ja imao na Cromi 2.0 8V Turbo, ovaj durgar na Astri, drugar na Pug 406 1.8 16V i sad na Pug 406 3.0 V6 i ne ide isto...
Ili sam ja preosetljiv ili je neshto drugo u pitanju, ali auto na plin i na benzin jednostavno ne moze da vuce isto. Probano na od 1.2 do 3.0 V6 motorima i razlika se oseca, negde manje, negde vishe, ali se oseca ;)
:wave:
Burazer je upravo imao identicnu astru :D i 1.4 i 2001 itd... Prodao je drugu i ovaj ugradio plin. Kontakt ti shaljem na PM, radi se o mom drugaru kod kog odrzavam automobile vec nekoliko godina. On je od pre god dana od kako je ugradio plin preshao jedno 20+ k. Ishli su on i buraz sad za Novaka...
^ kad smo kod toga, rece mi buraz da je njegov ortak istetovirao Hitlera tu i normalno, kad mu se digne ispade ko da Hica salutira :D
E sad, nesam video nit me zanima, ali je ako je istina ideja extra :)
:wave: