• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Ovaj film sam skoro pogledao odlican je film. Takodje preporuka sa moje strane
  2. BEGINER

    Šta slušate sada... ?

    AqVMpHF4mUY
  3. BEGINER

    Matrax Srecan Rodjendan

    Kao sto naslov kaze, Srecan Rodjedan covek, i sve najbolje :wave:
  4. BEGINER

    Automobili

    Momci nema potrebe za raspravom i prepirkama osim ako nisu konstruktivne i vezane za automobile ;) Ovde smo da se odmaramo od ozbiljnih tema i da razmenjujemo iskustva i misljenja oko nasih autica i onih za koje bi smo voleli da su nasi i da ih posedujemo,sve ostalo je nebitno ;) :wave:
  5. BEGINER

    Preload za Win 7

    A ko je rekao da ima?
  6. BEGINER

    Najgore pesme koje ste ikada čuli

    Svaki komentar je suvisan WRBvMkdREtk&feature=related
  7. BEGINER

    !!!NOVA GODINA!!!

    Evo i mene... Srecna vam Nova svima, svima vam zelim sto i sebi, dakle sve najbolje ;)
  8. BEGINER

    Preload za Win 7

    Evo probao sam program i rezultati su totalno kontra od onog sto bi trebao da radi... Win se dize 30-40% sporije, programi koji mi se ucitavaju prilikom startup-a bez programa sa istim ovim programom se ucitavaju pa sigurno 30-45 sekundi vise, prilikom starta na ikonicu za start neke...
  9. BEGINER

    Preload za Win 7

    Aha, nisam lepo skontao :d Nista, aj da probam ovo parce sw-a pa cu javiti utiske u sledece godine :d :wave:
  10. BEGINER

    Automobili

    @Ocz: Je*o auto, vazno je da ste u jednom komadu i da disete, sve ostalo je nebitno :)
  11. BEGINER

    Preload za Win 7

    ^ Fino parce SW-a nisam znao za ovo... Mene samo zanima, tj aj da kazem da me brine, da ovaj SW ne donosi skracivanju radnog veka hdd-a?
  12. BEGINER

    prevara godine na limundu

    Drugari stvarno smatram da ovakve teme nisu potrebne PCAXE-u, i da PCAXE nema nista od njih i ne donose nam nista dobro, vec totalna suprotno. Sto se Limunda tice, ta pesma je vec odavno ispevana i svi zivi je znaju a za one koji je ne znaju ukoliko zele da ostanu i trguju tamo, neka se pazi...
  13. BEGINER

    Automobili

    Upravo tako ;) Kad se sve sabere i oduzme, manje-vise bicemo na istom (ako ne bude i skuplje) ,sve u svemu, igra ostaje ista, samo su igraci promenjeni :d
  14. BEGINER

    Kladionica

    Svaka cast za ove kraljeve nafte i za pogodjenu kvotu :rule: Pppp, da sam ja to ubo, sad bih bio u ino za Novaka ;) steta sto ne guras vise love po tiketu, mada sa obzirom na kvotu i razumem te :)
  15. BEGINER

    Stvari koje vam nisu potrebne, a drugima bi znacile... Ako neko ima, a ne treba mu.

    Ma jok ;)Ovaj put mi ne treba, tj nije ovo za mene, nek ide nekom ko ce ga stvarno koristiti , al hvala na ponudi ;) P.s. Ako ti natrci Fifa Manager 12 onda se javljam unapred :d :wave:
  16. BEGINER

    Stvari koje vam nisu potrebne, a drugima bi znacile... Ako neko ima, a ne treba mu.

    Sjajan pokloncic Siemone :appl: ;) :wave:
  17. BEGINER

    Pomoc oko DVD/RW-a

    Sam si sebi odgovorio odmah ;)
  18. BEGINER

    Kladionica

    3+ Skoti bez problema :d
  19. BEGINER

    Kladionica

    E to je meni bilo najveci sok danas :eek: Nisam mogao da verujem @hsv: I oni i onaj Celzi, lepo rekoh Godzili da mi smrde... A ovaj drugar moj, ebiga sad ga oborio, ali isto tako taj Liverpul mu je doneo para i para, ne sekiram se ja za ovog drugara, jeste sad pao i puko 10k, ali veruj mi...
  20. BEGINER

    Potrebna pomoć / donacija

    Potpuno se slazem... Bas mi je bedak sto nisam imao kintu, ali sam stvarno u ku**u sa lovom :( Inace svaka cast za akciju Steam, i nadam se da ce novi ljubimac da bude veseo i da vam donese mnogo radosti ;)
Vrh