• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Radeon 4850

    ^ Ti si bas spojio lepo i korisno, em se igras , em stedis struju zimi, jer grejalica ti ne treba :p :rotf: :rotf:
  2. BEGINER

    Multi Commander

    Nisi vise, naslov je ok ;) :wave:
  3. BEGINER

    Noctua NF-P12, NF-B9 i NF-R8 dobijaju PWM

    A AnimaN-ov post ne komentarises :p :p :p
  4. BEGINER

    Automobili

    Brate ode ti opet u potpis :d edit: Nisam video da si stavio 16hiljada, ucinilo mi se da nema to, i onda zvuci malo cudno :d
  5. BEGINER

    [MOD] Moj prvi vodeni sistem "Paklena Pomorandza"

    Fina ti jaffa ;)
  6. BEGINER

    Automobili

    Umirem :rotf: :rotf: :rotf: 4qXh63xzr-c&feature=related
  7. BEGINER

    Xigmatek NRP-MC1002

    Test je bio odlican, uvek moze bolje jer treba teziti ka savrsenstvu, ali je stvarno test bio odlican, a sa zadnjom recenicom se apsolutno slazem ;) :wave:
  8. BEGINER

    Xigmatek NRP-MC1002

    @gx-x: Kao sto rekoh negde, moju masinu sam updejtovao-nikad :d U toj masini je sada SEASONIC SS-850KM 850W Modularno, koje suri Cifteka kog oces u tom rangu 800-900W ;)
  9. BEGINER

    Dosadi li Vam ikada Internet?

    Naravno da nije, uvek ima nesto da se radi, gleda neka serija, film, odigra nesto onlajn, citaju vesti, gleda pr0n :p
  10. BEGINER

    Xigmatek NRP-MC1002

    E sa ovim se slazem :D
  11. BEGINER

    Ručni satovi

    Mehanizam je ok, ali kao sto rekoh, orginalnost sata je veoma diskutabilna, i svakako ali svakako ne vredi 150 evra
  12. BEGINER

    Xigmatek NRP-MC1002

    To je razlog zasto sam i ja morao da menjam Chiefteca od 550W cini mi se, zato sto je ono imalo bas bas jak izlaz na CPU grani, ali je zato za grafiku katastrofa, verovatno je isti slucaj bio i na tvom.
  13. BEGINER

    Ručni satovi

    ^ Iskreno ja nemam pojma :d Mislim ovo cak nije ni marka, ovo je ne znam ni ja sta :trust: Ja bih preskocio, za te pare imas mnogo bolje izbore na tom limundu a i u prodavnicama
  14. BEGINER

    Xigmatek Elysium

    Svidja mi se.Dizajn, kuleri, ima osvetljenje a nije light show vec taman kako treba, sve je na mestu , sve lepo zapakovano kako treba :)
  15. BEGINER

    [MOD] Moj prvi vodeni sistem "Paklena Pomorandza"

    @Nessa: Svaka cast covek :) Cekamo dalje slike, bice ovo jedan dobar mod
  16. BEGINER

    Ručni satovi

    Naravno da postoji, ali kao sto ti je Aca rekao koji sat je upitanju? Opste smernice su ti, da obratis paznju na mehanizam sata, i pogotovu na cenu :D Primer Rolex, videces da ih kod nas prodaju po 50-150 evra, a orginal Rolex krs model nemas ispod par 'iljada $, tako da ti to dovoljno govori...
  17. BEGINER

    Problemi sa .mp4

    Najbolji bez sumnje u celoj prici ti je VLC, i budi siguran da nece kociti nijedan avi format... Sto se zahtevnosti tice, i tu tvrdim da je najbolji, jer je toliko ruzan, da je ogavan :d i nema sta da bude zahtevno :D, al zato radi ko sat :)
  18. BEGINER

    Photomanipulation

    Ma deee, sto rece mitarus sramota bilo da kacim, al ono, bar sam se potrudio :d :wave:
  19. BEGINER

    Koliko fakulteta, srednjih skola i strucnih skola je potrebno za ovaj posao

    Pa odavno se vec prave "posteri" sa sprdnjom na temu ifnostuda jer im nijeda jedini oglas nije normalan... Najvise volim kad napisu da traze osobu , recimo Farmaceuta sa Farmaceutskim faksom, koji ima minimum 4 godne iskustva na isitm poslovima a da nije stariji od 24 godine :trust: Pa kad je...
  20. BEGINER

    Photomanipulation

    Ako mislis na mene evo par da te razuverim ;) Nazalost nemam ko Kergian pre i posle za sve slike, ali ni ne treba, vidi se :) (ovde sam mu nadandrcio kapu za novu godinu, i ubacio animaciju snega) samo potpis I jedna basic anaimacija (doduse za nju sam imao pomoc...
Vrh