Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Test je bio odlican, uvek moze bolje jer treba teziti ka savrsenstvu, ali je stvarno test bio odlican, a sa zadnjom recenicom se apsolutno slazem ;)
:wave:
@gx-x: Kao sto rekoh negde, moju masinu sam updejtovao-nikad :d U toj masini je sada SEASONIC SS-850KM 850W Modularno, koje suri Cifteka kog oces u tom rangu 800-900W ;)
To je razlog zasto sam i ja morao da menjam Chiefteca od 550W cini mi se, zato sto je ono imalo bas bas jak izlaz na CPU grani, ali je zato za grafiku katastrofa, verovatno je isti slucaj bio i na tvom.
^ Iskreno ja nemam pojma :d Mislim ovo cak nije ni marka, ovo je ne znam ni ja sta :trust: Ja bih preskocio, za te pare imas mnogo bolje izbore na tom limundu a i u prodavnicama
Naravno da postoji, ali kao sto ti je Aca rekao koji sat je upitanju? Opste smernice su ti, da obratis paznju na mehanizam sata, i pogotovu na cenu :D
Primer Rolex, videces da ih kod nas prodaju po 50-150 evra, a orginal Rolex krs model nemas ispod par 'iljada $, tako da ti to dovoljno govori...
Najbolji bez sumnje u celoj prici ti je VLC, i budi siguran da nece kociti nijedan avi format... Sto se zahtevnosti tice, i tu tvrdim da je najbolji, jer je toliko ruzan, da je ogavan :d i nema sta da bude zahtevno :D, al zato radi ko sat :)
Pa odavno se vec prave "posteri" sa sprdnjom na temu ifnostuda jer im nijeda jedini oglas nije normalan... Najvise volim kad napisu da traze osobu , recimo Farmaceuta sa Farmaceutskim faksom, koji ima minimum 4 godne iskustva na isitm poslovima a da nije stariji od 24 godine :trust: Pa kad je...
Ako mislis na mene evo par da te razuverim ;)
Nazalost nemam ko Kergian pre i posle za sve slike, ali ni ne treba, vidi se :)
(ovde sam mu nadandrcio kapu za novu godinu, i ubacio animaciju snega)
samo potpis
I jedna basic anaimacija (doduse za nju sam imao pomoc...