Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
re4 ne treba da ide sa prva 3 dela i code veronica-om, jer je skroz promenjen koncept i sam gameplay.
re4 kao igra je odlicna, jedna od najboljih koje sam igrao, ali kao RE naslov je obincan prosek.
Remake prvog dela smo dobili, meni licno bi bilo drago da odrade 2, 3, i code veroniku u ovom stilu.
Ljudi potrosnja na godisnjem nivou da silujete komp svaki dan po par sati, izmedu furune i malog potrosaca od grafike je 1000 din na godinjem novou, o cemu vi pricate?
Bacio pogled na link koji sam postavio, video da se kolje sa 280x,
nisam sad odmah potrcao da gledam i na drugim sajtovima,
usao sam u polemiku, ne skroz neinformisan ali delimicno, tako da oprasta mi se :)
Ma ne kazem ja nista, ne ulazim toliko detaljno i duboko sad,
samo sam bacio pogled, ali ok, ako vi ljudi tako kazete naravno da je tako, nikakav problem.
http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/gigabyte-gtx960-g1-gaming-soc-review/
Karta je tu negde sa 280x ali je problem 2 gb rama, dakle katastrofa, sve na high stavis
ali texture ces da ostavis na medijum, tuga.
Verovatno ce 960 TI model imati 3 gb rama, cisto da ne ulazi u...
Ovo na pocetku pre nego sto prvi put predjete igru, biranje tezine je
very easy,
easy,
normal.
A ovde se tek ima nakon sto se prvi put predje igra na normal ili bilo kojoj tezini HARD
A evo i novi rezutlati na HARD sa 0 smrti i bez sejva :)
!! PREKIDANJE VRATA/UCITAVANJA !!
Dakle nema vise vrata i ucitavanja
Idete ovde: http://residentevilmodding.boards.net/thread/3092/
Imate download link, nakon sto skinete taj mali fajl,
pokrenete prvo igru,
zatim pokrenete taj exe kao admin i nema vrata/ucitavanja.
pokrenete opet i vratila su...
Ram je bitan kod karte jer odredjuje kvalitet/kolicinu texturi u igri,
a ako je sve sem textura na maximumu dzaba opet, jer igra izgleda isprano/musavo/masno.
Magistrala je najmanje bitna.
Na to slabasno matoro napajanje ne treba da stavlja nista, pogotovo ne 280x jer ce se samo gasiti komp...