Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Kakav zamak, mislis mansion/kuca?
Da, sve stare prostorije su tu, ali ima i dosta novih,
zagonetke su izmenjene i dodate nove.
Generalno sta je novo:
Nove prostorije
Novi itemi
dosta novih inspect itema potrebno
nova oruzija/ dager/flash granata/tejzer
jedan novi neprijatelj/boss
paljenje...
GTX970 memory allocation bug ili karta realno ima 3.5gb umesto 4gb ??
http://www.guru3d.com/news-story/does-the-geforce-gtx-970-have-a-memory-allocation-bug.html
Nvidija kaze, pa jeste da smo slagali, ali ipak nismo, jer tih 0.5 gb ima ali je ta memorija mnogo spora...
@Shang
Kako ne odgovara?
--PS---------xbox--
Kvadrat / X = Trcanje
X / A = Akcija-pucanje
R1 / RB = Nisanjenje-gard
L1 / LB = promena mete
Trougao/ Y = Mapa
O / B = inventar
kretanje dole+trcanje=okret za 180 stepeni
Jedino je inventar na...
Mnogo bolja od tvoje
http://goo.gl/nCqFsI a ovo je X model tvoja nije X dakle jos drasticnija razlika.
Karta je ok za veliku vecinu igara,
a ti bi najnovije igre na ultra, nece da moze za te pare,
sem ako ti ne smeta 20/25 fps-a.
ali, ugasis filtere i jos neke nebulozne detalje i eto tebi...
Sve nove igre jedu oko 6 gb rama, a to ce biti standard jer su stare konzole odradile svoje.
asasin unity, cod, watch dogs i ostale next gen igre sve jedu oko 6 gb rama bez problema.
Ja sam imao indenticno to napajanje sa Athlon II x4 i nije moglo da gura 280x, gasilo se posle 5 sekundi nakon sto se optereti komp u nekoj igri. Dakle maximum ti je 270x ili neki gtx 760/960 zbog napajanja.
Neces dobiti nijedan jedini frejm ako ubacis jos 4 gb rama.
To nije graficka,
nego ce igra ili da ti se konstantno kresuje i blokira, zamrzava, resetuje komp i slicno. (ako joj fali ram)
ili ce da radi lepo ako ubodes jos tog rama koji joj fali.
Taj cpu nije mozda zakljucan nego jeste zakljucan, a ploca je krs krseva.
Graficka vodi bitku sa njom i gubi.
Ako je uzeo tu masinu za igre zaebao se zestoko,
gledace slide show a daleko je od 30 fps-a kako god da okrenes.
@MIha
Ako govorimo o potrosnji rama za posao treba 8 ili vise, da slazem se,
a ako govorimo o surfu, filmovima, muzici, multimedija, dakle klasicno koriscenje kompa, 4gb je sasvim ok.
A ja cu da potrosim cak i 32 gb rama ako hocu sto ne znaci da je to normalno koriscenje i da je stvarno...
@warmaster
Kako u isto vreme gledas 150 tabova?
To sto moze da pojede i 32 gb rama ne znaci da je to normalno koriscenje i potrosnja rama, nego lenjost :)
Stavi x64 win i uzivaj, danas je minimum ali minum 4 gb rama za bilo sta,
8 optimum, zajedno sa time x32 OS je prevazidjen sem za one citam mejl gledam youtube i face korisnike.