Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Znaci dzojstik ispravan i tvoji portovi ispravni, ali ne radi kod tebe.
Koji dzojped je u pitanju, trebaju mozda neki drajveri za nejga?
Koji os ima drugar a koji ti imas?
@boris
Ides desni klik na my computer pa properties
kliiknes na tastaturi print screen / prtSc
otvoris program paint
kliknes na belu praznu sliku u tom programu i kliknes ctrl+v
sacuvas sliku i okacis je bilo gde (mozes i ovde) i das nam link
Kad progovori/zapeva sve ti jasno, seljancica sa teskim cobanski naglaskom nasla sponzora uradila silikone
pokusava da uspe u velikom gradu kao "pevacica" drzanje i ponasanje su sve samo ne sexi.
Nekome je sexi bilo sta zensko sto nije debelo a da je polu ili skroz golo, a neko ima ukusa...
Tastatura USB US Natec RX22, Ultra Flat X-Scissors Keys Backlight
http://goo.gl/pqaYMC
http://genesis-zone.com/keyboards/rx22/
Fenomenalna tastatura za kucanje i gaming,
plitak hod, tihi dugmici, 3 pozadiska osvetljenja, veliki enter, veliki backspace, veliki levi shift, US font,
ko za...