Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Sa nestrpljenjem ocekujem rezultate formula kategorije pogotovo za vazdusna hladjenja, eventualno vodena,
a za nebitno/neprakticno polivanje azotom me zabole :)
BCS je super, nikako razvlacenje niti bilo sta slicno, jako zanimljiv lik realno super je da ima svoj twist off,
da nije zanimljiv lik nebi bilo poente, ne? Ali je ipak zanimljiv? ;)
Jako cudno se nesto desava na win7 x64 sp1.
Dunjina masina ima 8 gb rama
Graficka je 280x sa 3 gb vrama
Kad graficka upregne svojih skoro svih 3 gb
a igra 5 gb sistemskog rama
Izlazi warning da fali memorije iako ima jos skoro 3 gb sistemskog rama slobodno.
Ja licno uvek preferiram da je napajanje dole zbog solo izdvojene provetrenosti
a ne da mi uvlaci vreo vazduh od procesora kroz napajanje, mada neko i to voli...