• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    EVGA Z77 FTW Overclocking

    Sa naglaskom na vlasnici
  2. BEGINER

    Automobili

    Dobra polir pasta, krpa, i snaga i volja da se user*s od trljanja :d Trljas ko pomhnitao i to je cela nauka, ili lepo odes do nekog servisa gde imaju one dzizabidze za poliranje, lepo iskesiras i milina :) :wave:
  3. BEGINER

    Koji "pro" mouse kupiti?

    Hmmmm, da li se samo meni cini ili se neko istripovao da je PCAXE postao ispovedaonica pa da treba da se ispoveda sta jede, koliki mu je, koliko je kutija bacio i slicno? :rolleyes: Inace Cors M90 FTW :D
  4. BEGINER

    Caseking Poceo Prodaju CORSAIR RAM

    @vlada.j011 Pisanje velikim slovima se smatra vikanjem na drugu osobu (po nekoj forumskoj hirearhiji), toliko dugo si na forumu da si bar to trebao da naucis...
  5. BEGINER

    ASUS RT-N66U wireless ruter

    Pise u tabeli oko 150 eura ;)
  6. BEGINER

    Htc Sensation Xe ili Sensation Xl ili Galaxy S2

    SII ili dodaj pare i uzmi HTC one X ;)
  7. BEGINER

    Automobili

    Ima se moze se :d Fino izgleda auto, samo da si uzeo jaci agregat bio bi pun pogodak ;)
  8. BEGINER

    Vip - Samsung Galaxy S III uskoro u ponudi

    Ok to stoji, sto se tice wireless punjenja sacekajmo praksu ;) Generalno svi se slazu, i po review-ovima po netu, i po svemu, SGS III nece napraviti toliki imapkt i pomak koliki je napravio SGS II kad se pojavio ;) A telefon ce siguirno biti jedno 700 jura bar u pocetku, a da doplatim...
  9. BEGINER

    Vip - Samsung Galaxy S III uskoro u ponudi

    Uz duzno postovanje Samsungu (buduci da sam i sam vlasnik SII) SIII je po mom misljenju totalni fail.... Da obrazlozim: Osim quad procesora koji ima vec i HTC one, nista nisu upgrejdovali od onog sto su obecavali(ako je neko zaboravio bila je prica o 2gb ram memorije, 12megapiksela kamera...)...
  10. BEGINER

    HB BEGINER

    Hvala ljudi na cestitkama i lepim zeljama :) :)
  11. BEGINER

    ASUS P9X79 PRO

    Odlican test i odlicna ploca... Meni se ploca svidja, a i uvek su mi bitnije performanse nego estetika, tako da ova plojka u zatvoreno kuciste, i Bog da te vidi :d
  12. BEGINER

    Koje gejmerske platforme imate sve?

    Ili ne moras ni da ih vezujes bolje je kad mogu da saradjuju :d :d @Bizzardo: Jedan pametan savet i ti da napises :P :p :wave:
  13. BEGINER

    Srećan rođendan mINUS-e!

    Srecan Rodjendan NusmI, sve najbolje :)
  14. BEGINER

    Automobili

    Ima i tu istine :d Not funny :P
  15. BEGINER

    Automobili

    ^ Sta fiju?? Prvo sto je ruzan auto, drugo sto ako ti se pokvari otresce te za servis, a i bas da vidim da nadjes delove :) Nemoj da se lozis na te NFS fore, nego lepo kupi normalan auto i uzivaj ;)
  16. BEGINER

    Mitarus srecan rodjendan :))

    Srecan rodjendan covek sve najbolje
  17. BEGINER

    Najbolji hladnjak na svetu!

    Takooo jee Vladoooo, slazem se sa tobom... Corsair WTF!!!
  18. BEGINER

    Automobili

    E tek ovde si u zabludi, bar sto se tice uvoza kod nas i naseg trzista ;) Jer ako pogledas po placevima dosta vozila stize i iz same Nemacke a u 99% slucajeva su povoljnija a u losijem stanju nego vozila iz Italije. E ti ces sad reci ne moguce ovaj lupa, ne lupam moguce je, jer zaboravljas jednu...
Vrh