Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Uzmi sta god zelis, MDPC, paracord ili sta god ti mislis da ti treba i odgovara za rad i vizuelnu indentifikaciju, izmeri koliko ti metara treba, nabavi ili napravi alat za to (skidanje konektora itd), uzmi pogledaj par tutorijala po netu i srecno sa radom!
Cooler nije los i dobro je resenje akao ti RAM memorije imaju visoke hladnjake, performanse su prosecne ali koliko ljudi inace juri neke high skorove, ovo je V2 sarija i ispravljeni su nedostaci iz prethodne serije (tako bi trebalo da bude), ako je to ono sto ti treba pazari i ne juri dalje...
To unutra se lako resava, zaradis ili ustedis novac, kupis ono za sta imas dovoljno novca a ispunjava tvoja ocekivanja i ugradis u to sto si napravio, sada navali i izbaci neku fotku ili render sta i kako planiras ;)
Dobro dosao, srecan rad, iskustva ovde ima mnogo, kreni sa radom pa pitaj kada zapne, inace tu je jos jedan slican projekat u izradi pa vidi sta i kako radi covek...
Lepo uklopljen i zaista pedantan build, svaka cast na brzini sklapanja, verujem da je bilo pakleno i da ste sva cetvorica bili na visini zadatka :D!
Mikri, neka te lepo sluzi dok ne dobijes neki drugi poriv i ideju da menjas :P