Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Za ovo morate izdvojiti vremena, pogledajte sjajne PC modove i odlicno druzenje sa Dusan Srbljak aka "Animan", Sinisa Glusica aka "sinda", PCAXE, hvala puno drugari!!!
3mfATslaYIk
CM je dobio svoj logo na frontalnom delu kucista iz razloga jer je i samo kuciste CM proizvod, Aquatuning na bocnim grilovima bas preko radijatora jer oni poticu iz te firme, zasto bi svuda stavljao isto ili slicno? Niko mi nije zabranio niti ista slicno rekao sto se tice takmicenja?
Dobro dosao i srecan ti prvi modd, sto se tice plastifikacija je obavezna iz razloga sto je dugovecna, kablove odradi kompletno custom na odredjenu duzinu da ne bi stracali i visili, po mogucnosti odradi i sleev...
Nije pandorina kutija, znas i sam kako to ide, da se ne pravdam, ovo je kostalo ko svetog Petra ona stvar, a stigli su i drugi problemi, dao sam maximum da ovo zavrsim, da se sve uklopi i naravno funkcionise, da ne pricam o peripetijama u samoj izradi, morao sam negde da podvucem crtu, iskreno...
Imao sam drugaciju ideju za sve to, ali znas i sam kako je kad dotaknes finansijski kolaps, da ne bude sada mislio sam jos svasta nesto a sto to i nisam uradio, da ne objasnjavm mnogo, ima mesta za nadogradnju, posto cu vrv ovo koristiti dugo vremena mozda i odradim svoju zamisao, dopasce ti se :)
Verovatno na sajmu elektronskih uredjaja ove godine, ali da ne obecavam ;)
Pa ne vide se, idu ispod zadnje maske uz desni bok, vide se tek kada izadju skroz na dnu zadnje maske ali za to ne postoji resenje, ili mislis na kablove od PSU?