Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Hahahah sry moja greska, nisam ni video da je to broj jedan, na to sam mislio, ovaj novi sajt me totalno sludio, nismo se razumeli, na taj patern sam mislio, gledao sam samo tumbove dole i zakljucio da je ovaj sa leve srane br 1 i tu se zbunio, izvinjavam se jos jednom :D
Glasam za predlog br. 1 !
Naravno da je vec vidjeno, ali uvek podrzavam lepo ophodjenje prema starim periferijama koje i dalje dobro rade samo su se malo izlizale, to ne znaci da trebaju biti bacene vec malo glacnute sto si ti i ucinio :)