Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Hvala, joj sta da ti kazem, ja tako cele nedelje, pa pogledam minuli rad pa ne mogu da zaspim sve do 5h ujutru :D
hehehehe, jesi sumnjao? :D
Moram dosta da se trudim da odrzim renome ahahah :)
Pa kako, ali "bitna je ideja" :D
Hvala medo, i ja bi voleo da vidim razne konbinacije, zato sam...
Sada je 5 sati ujutru, projekat "Monarch" je zavrsen, prosto ne mogu da verujem sta gledam, jednom recju nadmasio sam opet sebe :)
Sistem je napunjen i sve funkcionise savreno, evo jos dve fotke a u seldecih 48 sati slede finalne kao i video ...