• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    GTA V

    Evo i kako radi na ulici napolje u saobracaju kod mene: http://www.dodaj.rs/f/3Z/12W/4eLgkYAH/gta520150415195417330.jpg http://www.dodaj.rs/f/41/Ll/25lgt2wV/gta520150415195407660.jpg
  2. Dexter013

    GTA V

    Narodna verzija dostupna.
  3. Dexter013

    Moze li bolje za ove pare, i koje napajanje?

    Uzmi 970 umesto 290, bog da te vidi :)
  4. Dexter013

    Grafika za 15000

    @overkloker http://goo.gl/vx5VYv Gledas da ima zvanicnu pisanu garanciju i racun (domacu) bar godinu dana i to je to.
  5. Dexter013

    Novi Ram

    13v ram Gorenje istog trnutka. :)
  6. Dexter013

    GTA V

    Radice ali na low i recimo 1366x768 to ce biti igrivo relativno.
  7. Dexter013

    Grafika za 15000

    Samo da nije klisicno referentno hladjenje i bices ok. dva venta ohlade lepo tu graficku bez mnogo buke.
  8. Dexter013

    Sta bi mogao pokrenuti i sta mi se slabo na PC

    Pain killer dead space resident evil 4 HD resident evil remake
  9. Dexter013

    Hitnoo!! Fx-8350 (visoka temperatura)

    Druze zapao ti takav primerak, nisu svi isti chipovi...
  10. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    Sa 6 na 3 sekunde, sto se igara tice, vredi svaki euro :)
  11. Dexter013

    Hitnoo!! Fx-8350 (visoka temperatura)

    poredis 95w i nize cpu sa 125w cpu na defaultu + oc + dodatna voltaza
  12. Dexter013

    Pomoc oko izbora racunara

    Po toj ceni, ne... Da ne tupimo posto se ne razumes mnogo, uzmi ovu druze i uzivaj i ostace ti koji dinar. http://goo.gl/GdetTh
  13. Dexter013

    Sta bi mogao pokrenuti i sta mi se slabo na PC

    Prince of persia 1 2 3 FEAR 1 2 Worms 4/ultimate mayhem
  14. Dexter013

    Pomoc oko izbora racunara

    280x polovnu u garanciji sa oglasa. Ako mora bas novo uzmi 270x recimo msi asus gigabyte zbog 3 god garancije. Ako me poslusas pa smanjis nepotrebni ram uzmi 280x novu : http://goo.gl/AeNvxA ili http://goo.gl/K41zmM
  15. Dexter013

    Grafika za 15000

    http://goo.gl/IhuYxr Pa ti sam proceni vredi li novaca ili ne.
  16. Dexter013

    Pomoc oko izbora racunara

    Ne treba ti 16 gb rama, smanji na 8gb i uzmi jacu graficku. Sve ostalo je ok. Na koje napajanje ces sve to da stavis?
  17. Dexter013

    Komp nece ....

    Koji sad komp, koja graficka i gde, gde crni ekran, ja nista ne kapiram, aj polako opet probaj...
  18. Dexter013

    Hitnoo!! Fx-8350 (visoka temperatura)

    Meni to sve ok druze, przis ga, a sta bi 40c u full loadu?
  19. Dexter013

    GTA V

    I koliko frejmova imas 15/20?
Vrh