Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ovaj projekat je nominovan za mod meseca na BitTech forumu, ponosni smo na svoj rad :)
Mod of the Month October 2017 in Association with Corsair | bit-tech.net
Ovde glasati: Mod of the Month - Mod of the Month October 2017 in Association with Corsair
Pa veoma ostar ugao je potreban, tipa rub na ivicu od 45c i lepo obradi da ne bi ostetio gumice unutar fitinga, ako treba malo ali bas malo navlazi sapunom ALI SAMO OVLAS, tipa prst u vodu i pipni sapun!!!!
Hvala drugari, ovo je stvarno korisna sprava i resava problem, @Grodos pa ne resava svugde i svima probleme :), salu na stranu kacenje je kako jeste i moraju ljudi kojima treba da racunaju sa tim
Ima i ta varijanta ali da ne preterujemo, ovo mora da nosi pecat moje radionice ali ne mora da bode oci, naravno po zelji moze pisati i nesto drugo, trece itd a po zelji moze i dioda :)
Evo i fotki na delu:
Na insistiranje mog dobrog drugara a za njegovu potrebu seo sam i nacrtao i isprojektovao ovaj GPU holder. Kao sto znate nove GPU znaju da budu dosta teske i da se saviju pri kraju, ovime se takve stvari izbegavaju i omogucuje se bezbedniji rad sam graficke karte kao i dugotrajnosti tog PCIe...
Stigao i "cika" neSSa sa zasluzenog odmora, i ops nova tema, napokon :)
Srecan rad i neka prodje bez problema! Vidim lepu temu si izabrao, nadam se da ces uskladiti i hardware sa tim, sobzirom da ASRock radi Taichi ploce koje prate tematiku :), sto se tice fotki ne mora da budu profi samo se...