• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    [scratch build] Project AXE-R

    Small, big, bigger, monsta - switch :D
  2. neSSa

    Vaš kutak :)

    Stanje na danasnji datum :)
  3. neSSa

    SS Mods - room/garage

    Hehem ma izmenjalo se svasta nesto, nego ja i zaboravim na ovu svoju temu, naravno kao i uvek ovde je "work in progress" u pitanju pa evo i sadasnjeg stanja :)
  4. neSSa

    "OdySSey" project

    Probno pozicioniranje rezervoara:
  5. neSSa

    [scratch build] Project AXE-R

    Tako blizu :)
  6. neSSa

    "OdySSey" project

    Da pojasnim, isekao sam coskove PSU covera da bi mogao da postignem ugao pod kojim treba da stoji u unutrasnjosti, to je od starta bila ideja stim sto sam malo izgresio u projektovanju ali nista sto Dremel ne moze popraviti :)
  7. neSSa

    "OdySSey" project

    Malo sam secnuo PSU cover sa obe strane da bi lepse prisao i imao jednu dozu kosine ka unutrasnosti, takodje sam ubacio jedan od radijatora (nije bitno koji jer je sve simetricno) da bi mogao osmisliti unutrasnje grilove za obe strane :)
  8. neSSa

    WhiteStorm V4 mod

    lepo to izvleda, samo nastavi sa radom! PS baci slike te opreme za sleeve sto je stigla?
  9. neSSa

    [scratch build] Project AXE-R

    Tako je, nerazdvojni tandem vec 32 godine ;)
  10. neSSa

    [scratch build] Project AXE-R

    Work, work, work ;)
  11. neSSa

    "OdySSey" project

    Svi novoizradjeni delovi odgovaraju, ali za neke cu morati uraditi reviziju ;)
  12. neSSa

    Tecnost za hladjenje

    Da napomenem da je ovo Aluminiumski LC sistem i ne moze se mesati sa bakarnim komponentama, ali u svakom slucaju je povoljniji i dobijas full sistem za hladjenje racunajuci i GPU. Vodi samo racuna o kompatibilnosti sa GPU itd...
  13. neSSa

    Build log: drlog2 - Apple killer

    Fenomenalno, podrska za Non-RGB :) Btw nisam fan Aple ali kada je posao u pitanju za neke stvari je neophodan. Pratim i nadam se da ces naterati masinu da lepo radi pod tim operativnim sistemom.
  14. neSSa

    [scratch build] Project AXE-R

    EK Waterblocks HDC 16/12 Fittings, angled adapters and special connector :)
  15. neSSa

    "OdySSey" project

    ASUS GTX 1080Ti g11 Strix :rock:
  16. neSSa

    [scratch build] Project AXE-R

    Hehe, lagani napredak :)
  17. neSSa

    [scratch build] Project AXE-R

    Adata SX8000 512Gb :D
  18. neSSa

    "OdySSey" project

    ASUS GTX 1080Ti has arrived :)
  19. neSSa

    [scratch build] Project AXE-R

    EK Waterblocks parts
  20. neSSa

    "OdySSey" project

    Cooler Master Masterfan PRO 140, still waiting for 6 more RGB version for push-pull :)
Vrh