Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja ne kapiram ljude, kupuju komp na 5-6 ili vise godina, a stisnu se kao da bacaju pare kroz prozor.
Uzme se najgori moguci krs i posle se kuka kako ne radi kako je los itd.
Cak i kad hoce da ga nabudze kasnije ne vredi jer je unutra sve najgore moguce
i nadogradnja povlaci par stvari za sobom...
Upali task manager i prati potrosnju rama.
Mozes to i dok se igras u toku same igre da pratis, ako predje preko 4gb fali ti rama definitivno.
Pri izlasku iz koje igre se to desava i to hoce da izlazi zbog manjka rama na grafickoj.
Grujo turi ti samo smi afterburner i stavi ga na auto (ako ga nemas a cini mi se da ga nemas)
Kad je karta neaktivna vent ce biti necujan kad je opteretis vent se ubrza ali svejedno ne smeta jer imas ili sluske ili cepaju zvucnici.
msi afterburner skini ovde
ides na sekciju download i...
Mani se web dizajna ima takvih lopatom da ih tovaris,
uci klasicno programiranje, java/java skript, .net i slicno.
Ako ti lezi i volis, bice i posla i para da se us3r3s.
Ako ima rupe gore na vrhu kucista turi tu jedan najveci moguci ventilator koji moze, ako moze dva jos bolje.
Napred ne znam da li vec imas, ako nemas turi jedan napred da ubacuje vazduh (svi sem njega nek izvlace)
Jaimam 280x XfX idle je oko 40c load je na oko 65 max 70c. Ali kuciste ima dva 12cm ventilatora + msi afterburner pojacava hladjenje na samoj karti kad je opterecena.
Dodaj ventilatore u kuciste i upali neko automatsko regulisanje ventilatora/hladjenja na grafickoj samoj.
Moja preporuka msi...