Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Neka slika uz ovaj opis?
Imam i ja slican problem, stariji model je u pitanju, te tinjalice imaju redno vezane te zicice sa kontaktima, kod mene je negde to u kratkoj vezi pa se zato javlja, mrzelo me da cackam...
Pozdravljam svaki tip modifikacija, ali ako ne znas nista od gore navedenog a zelis da uradis neke stvari, onda ili kreni da ucis i informises se ili sto rece @outlaw plati da to neko uradi.
1. Potrebna znanja u ACAD/SW/CREO/COREL softverima
2. Potrebna infrastruktura za izradu, poznajes ljude...