Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ako si me dobro slusao cuo si da od te ideje nista, to sto se tebi svidja vec postoji kao resenje, mi ga necemo raditi barem ne na taj nacin. Naravno da je moguce nakaciti monitor sa druge strane, odraditi nosac itd, ali ponavljam, nije mi bila ideja da to bude povod ovog moda.
Cevi gotove, LC sistem napunjen, sve radi u fullu, ostaju jos da se odrade neki detalji, nadam se u sledecih 10ak dana fotke i video finalnog projekta :)