Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Video sam sve poruke sa telefona ali ne mogu da se log-in na njega jer mi je taj email na kompu a bio sam u gradu:)
Radim paušalno(van pdv-a) jer imam ugovore sa par naših i stranih firmi.
:) Da li je dovoljan njegov držač da se ne iskrivi graifčka ili odlomi pcie? Inače naručeno je sve brzom poštom, dogovorili smo se da stave kao lomljivo i da stave stiropora dosta.
Jel bi ovaj ups mogao ili neki skuplji treba?
https://jakov.rs/kategorije/ups/proizvodi/apc-easy-ups-2200va-line-interactive-tower-2200va1200w-230v-avr-4x-schuko-pf-054-full-load-battery-9ah-apcrbc177
Ne može gore da stane, da li bi vršio posao 240mm radijator? https://jakov.rs/kategorije/kuleri/proizvodi/vodeno-hladenje-za-procesor-arctic-liquid-freezer-iii-240-black
Koristio bi se na stock podešavanjima procesor.
Ja sam uzeo Creality Ender 3 S1 Pro i mene služi odlično, ne štampam puno ali dobro dođe:)
U principu je štampa dobra, kasnije su u firmware-u ispravili jednu grešku gde prvi sloj štampa malo ''ređe''.
Ja koristim samo Hyper Pla jer se ona obična lako lomi.
Samo da mi neko potvrdi jel to to i onda mogu polako na put za BG:) Mislim da nije sigurno naručivati kući pouzećem skupe delove, bolje otići i spakovati sve u gepek:/
I šta na kraju, idem sutra u prodavnicu da uzmem pa moram da se odlučim jel dobar na kraju taj msi rtx 4090 ili tuf 4090(bez oc-a bi se koristio).
Samo napajanje onda još da se razreši jel to nzxt dobro što je on preporučio ili neko Be Quiet, CM itd?
I da matična da li je ok tuf b650 ili ovu...