Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Jel može neka preporuka za stolicu radno-gejmersku do nekih 30 000din.
Marcus sam probao ali pošto sam visok nije za mene baš.
Ako može bela ili crna(siva) da ne bude šareno(mislim da ne bude crvena, zelena itd...) :)
I jedno pitanje kad sam već u blic pitanjima, jel siguran ovaj držač od 20e za grafičku? Ima gumu i magnet.
Onaj fabrički ne drži ništa ahahah, čak ni ne dodiruje grafičku.
Pošto onaj ups nije imao, da li može ovaj?
https://jakov.rs/kategorije/ups/proizvodi/ups-apc-bvx2200li?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=Eponuda.com&utm_term=es_0_1_pp
Poslao sam na stotine faktura ali ovu prvi put vidim bez pečata itd...
Kod mene to ovako izgleda(Blurovao sam potpis jer mi je rukopis kao hijeroglifi)