Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Evo kako funkcionise family sher.
1. Kada se ulogujete u steam idete na:
Steam / setings / Account - mora da se enable steam guard
2. Steam / setings / Family - Manage family view
(ovde se izabere sve igre ili neke, otkacite sve objasnicu kasnije zasto)
3. Mora neko vi ili osoba kojoj dajete...
Krenuo igru na normal batalio, turio na na very hard. (nista posebno tesko, preporucena tezina od mene)
Odlicna je, 8.5 od 10.
Poison arrows su nesto najbolje u igri,
sve ubijaju is prve + nek protivnici imaju i oklop i nek ih je petoro, svi umru od jedne jedine strele ako su na gomili :)...
Taj lc power 600wH sam imao licno i teralo je sledece kod mene:
Phenom IIx6 + OC
gtx 470 + OC
8 gb rama
6 ventilatora
Godinu dana bez ikakvih problema, crklo kasnije kad je prebaceno u drugu slabiju masinu
i to kad je zviznula struja u kuci dusu pustilo a nista nije povuklo za sobom.
Dakle...
Novi rise of the tomb raider 1500 din (ja uzeo sve sljaka ko sat na steam-u)
http://plati.ru/itm/rise-of-the-tomb-raider-day-one-edition-dlc-steam-key/2049479
It is set to release for PlayStation 4 in late 2016
November 2015 for Microsoft Windows in January 2016.
Pomesao covek sa prethodnim delom i sam kaze "skinuo" za sta, kad nema gusarskih verzija za nove konzole...
@Cma
Ti si lud covek :) ovo je novi deo, izasao pre par dana za pc...
Release Date: January 28, 2016
@Sinda
Ja uzeo ovde za 1500 din
http://plati.ru/itm/rise-of-the-tomb-raider-day-one-edition-dlc-steam-key/2049479
Mali update:
Gledam danas fale mi sva ziva odela i svi ostali dlc-ovi, kako, zasto, nemam pojma,
kad ono igra se update-ovala, a svi gusarski dlc-ovi su za proslu verziju,
samo odradio roll back na staru i u steamu ugasio update za tomba i sve je tu opet
za dz kao sto je i bilo.
Svejedno ja...
Su to mozda neke vec sklopljene masine komplet na nekom mestu ili si ti to probrao?
Krs ploca i krs napajanje obecavaju zakopavanje u startu tako da kasnije moras da dodajes jos extra novaca
kad budes menjao graficku ili cpu za nesto jace/bolje.
Taj komp nema veze sa gaming-om sto kaze mega...
Baba jaga je odlican dlc, ja ga zavrsio za sat vremena, a definitivno ne vredi 10e,
a realno svi ti dlc-ovi su trebali da budu za dz, a ne ovo prodavanje magle.
uzimanje para za stvari koje su trebale inicijalno da budu od starta u samoj igri...
Igra stvarno izgleda prelepo u nekim trenucima...
@Proday
Ne mozes sve odmah jer nemas opremu koja ti je potrebna a zato i postoje kampovi i fast travel opcija.
@gagi75
Nije EA igra , dakle ne treba origin nego steam.