Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Taj bedni amd cpu sa gtx 970 naklokovanom daje ist fps kao i gtx 980, ukratko ne postoji igra gde nemam 55-60 fps-a zakucano...
Bacajte pare na skupe procesore i nebitne za (90%) igara na trzistu...
Dodaj jos malo i kupi gtx 970 domacu sa bar 6 meseci garancije, nije rudarila 100% ako pozivi 6...
Pipni ti prstom hladjnjak,
na 100c ne mozes da drzis duze od 1 sekunde koliko je vrelo,
pre ce biti da brljavi senzor, takodje na 100c se garant gasi komp sam.
Ne znam za druge sta su kupovali i za koje novce u drugim prodavnicama,
a ja licno sam u Emiju potrosio skoro 6000e / 678 000 dinara od 2011 do sad.
Nikad nijedan jedini problem nisam imao ni za skupe ni za jeftinije stvari,
a bilo je i menjanja s'moje strane i jedan kvar koji je resen brzo...
Da da, odlican savet i7 2600k i uzivaj.
On se danas kolje sa poslednjom generacijom i5 6xxx procesora.
http://www.anandtech.com/bench/product/287?vs=1646
Koji god programski jezik da naucis: java, .net. php imas posao zagarantovano kad izadjes sa faxa,
potrudi se na predavanjima i ispitima, gledaj da naucis, a ne gledaj ocene i to je to.
U principu potrebno je da se odlicno zna engleski jezik,
kako usmena komunikacija tako i pisana,
i neki barem srednji nivo poznavanja svega po malo sto se tice racunara,
i generalno opstih softverskih stvari.
Na sledecem linku : http://jatheon.com/careers/
kliknite na Technical Support...
Mis je takodje boli glava, ja ga imam oko dva meseca,
ima se mesta da se binduje na misu sve zivo za igre da nikad ne mora da se mrdnu ruke sa wsad i misa,
al jbg kosta boga oca za nase uslove...