Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja imam original na steamu, mogu da dam family sher kome bas zapelo,
inace igra je smece tesko, dakle sama igra je katastrofa losa, repetitivna do bola,
a kao slag na tortu radi katastrofalno lose i na low i n aultra,
neoptimizovano smece + izgleda kao da je izasla pre 5 godina.
Boje isprane...
Samo kazes "odakle si?" i sledeca poruka "super,bas prolazim tuda pa da se nadjemo" i vecina se vise ne oglasi
Majka i maceha da se odmah pokaze prevarant.
Koliko para imas / budzet, i namena karte?
A ako ti je ta od pre pronalaska tocka radila ok i za tebe dosta, uzmi sta god novo i bices zadovoljan bar jos deceniju.
4 gb rama je neki minimum za danasnje slabije racunare, to ce ti znaciti sigurno.
Uradi to slobodno, nista tu ne mozes da zeznes,
sve posle vratis kako je bilo za sekund ako ne pomogne.
dakle, ne moze da skodi.
Inace izasla je izlecena narodna verzija ima vec oj ha, koga zanima nek se javi na PM.