• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. DR4C0Ni4N

    Šta slušate sada... ?

  2. DR4C0Ni4N

    Blic info

    Louqe Sweden bankrotirao
  3. DR4C0Ni4N

    Rig gallery

    Krivo je more.mp3 :d
  4. DR4C0Ni4N

    Rig gallery

    Nije toliko strasno koliko izgleda na slici, ali da, trebalo bi da namestim onaj sto ide uz kuciste nego cekam i ventove za dole. :D
  5. DR4C0Ni4N

    Rig gallery

    Iza prednjeg panela ima dva mesta za 2.5" SSD, vidi se da tu ide SATA napojni (pored napajanja). Ima i jedno SSD/HDD mesto ispod grafike, nego ruzan ovaj Silicon Power sto sam privremeno ubacio. :d
  6. DR4C0Ni4N

    Rig gallery

    Ostali neki delovi nakon nadogradnje glavnog kompa, pa dobih ideju za interesantnu mATX retro masinu. Specs: i7-3970X & Scythe Kotetsu EVGA GTX780 SC ACX 3GB Asus Rampage IV Gene 4x4GB Corsair Dominator Platinum Corsair SF750 Lian Li A3 Silicon Power 120GB SSD (privremeno resenje)
  7. DR4C0Ni4N

    Water cooling gallery

    Mali rig update i prelazak na Antec Flux.
  8. DR4C0Ni4N

    Pukao šraf na Corsair AIO (Intel) – gde mogu da kupim zamenski u Srbiji?

    Ovo, poslace ti besplatno sve sto treba, provereno vise puta. Ako ti se ne cimaju oni, imas na AliExpress-u te rezervne delove za par dolara.
  9. DR4C0Ni4N

    Blic info

    Ovo je mozda vazilo pre tipa 8 godina kada sam prvi put uzeo kucni net, mislim da vise nije relevantno. Tada sam dobio ZTE MF283. Pre 2~3 godine su me sami pozvali iz A1 i ponudili da mi posalju novi (bolji) ruter. Poslali su Huawei 4G CPE 3, bez obnove ugovore i bilo kakvih troskova, a ZTE je...
  10. DR4C0Ni4N

    Šta slušate sada... ?

  11. DR4C0Ni4N

    Blic info

  12. DR4C0Ni4N

    Blic info

    Koji je to server? Evo jos jedan primer
  13. DR4C0Ni4N

    Blic info

    Malo su konfuzno objasnjeni paketi: Postoji 4G kucni internet u dve tarife - 50Mbps (KucniNet) i 100Mbps (KucniNet Plus). Njega zovu samo kucni net, ne pominju 4G. Nema opcije za TV. Pored njega postoji i novi 5G kucni net isto u dve tarife - 300Mbps i 600Mbps (Plus). Uz 5G postoji opcija i TV-a...
  14. DR4C0Ni4N

    Blic info

    Bas bezveze, prosli mesec sam obnovio ugovor i presao sa 4G na 5G kucni net. 4G jeste znatno sporiji, ali je makar bio neogranicen. :( Tj. sad vidim da su ogranicili i 4G, i to jos drasticnije. Plus podigli cene za 5G u odnosu na pre mesec dana.
  15. DR4C0Ni4N

    Procena konfiguracija i komponenti

    Koliko sada vrede DDR3 moduli od 4GB i 8GB? Vidim da po oglasima traze 3200 za 8GB pa mi to malo deluje :nuts:
  16. DR4C0Ni4N

    Blic pitanja

    YT je nesto menjao pre nekoliko meseci i tada su prestali da rade svi ti stariji downloaderi koji su do tada radili ok. Ja sam bas dugo koristio Y2mate dok nije prestao da radi, posle sam probao nekoliko razlicitih dok nisam konacno nasao Tubely kao donekle prihvatljivo resenje. Sad sam opet...
  17. DR4C0Ni4N

    Blic pitanja

    Tubly, s tim da besplatna verzija dozvoljava samo jedan 1080p download dnevno, a ostali su u manjoj rezoluciji (uglavnom 854x480, deluje mi ok za edukacioni sadrzaj). Javi ako nadjes neko bolje resenje jer i mene zanima. Vecina tih downloadera koji su ranije radili vise ne rade sa YT.
  18. DR4C0Ni4N

    Rear optical S/PDIF out port vs aux

    Pretpostavio sam da je ta varijanta po slici pa zato i kazem da nema poente jer su u tom slucaju D/A konverteri na maticnoj sigurno bolji od konvertera koji su upakovani u to cudo od 300 din.
  19. DR4C0Ni4N

    Rear optical S/PDIF out port vs aux

    Ako si kupio neki jeftini bez navedeneg brenda (ili kung-fu brend :d), verovatno neces dobiti bolji zvuk nego sto trenuto imas jer je D/A konverer na maticnoj verovatno bolji. Ako kupis neki bolji (npr. FiiO, SMSL, itd.), postoji sansa da dobijes bolji zvuk nego preko maticne. Da li vredi...
  20. DR4C0Ni4N

    Sta ste poslednje kupili?

    Malo verovatno, ne trpim nista sto nije in-ear. Cak mi i AKG K550 godinama skupljaju prasinu. :d Trenutno od slusalica koristim samo KZ EDX Pro i ZS10 Pro X.
Vrh