Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Iza prednjeg panela ima dva mesta za 2.5" SSD, vidi se da tu ide SATA napojni (pored napajanja).
Ima i jedno SSD/HDD mesto ispod grafike, nego ruzan ovaj Silicon Power sto sam privremeno ubacio. :d
Ostali neki delovi nakon nadogradnje glavnog kompa, pa dobih ideju za interesantnu mATX retro masinu.
Specs:
i7-3970X & Scythe Kotetsu
EVGA GTX780 SC ACX 3GB
Asus Rampage IV Gene
4x4GB Corsair Dominator Platinum
Corsair SF750
Lian Li A3
Silicon Power 120GB SSD (privremeno resenje)
Ovo je mozda vazilo pre tipa 8 godina kada sam prvi put uzeo kucni net, mislim da vise nije relevantno. Tada sam dobio ZTE MF283.
Pre 2~3 godine su me sami pozvali iz A1 i ponudili da mi posalju novi (bolji) ruter. Poslali su Huawei 4G CPE 3, bez obnove ugovore i bilo kakvih troskova, a ZTE je...
Malo su konfuzno objasnjeni paketi:
Postoji 4G kucni internet u dve tarife - 50Mbps (KucniNet) i 100Mbps (KucniNet Plus). Njega zovu samo kucni net, ne pominju 4G. Nema opcije za TV.
Pored njega postoji i novi 5G kucni net isto u dve tarife - 300Mbps i 600Mbps (Plus). Uz 5G postoji opcija i TV-a...
Bas bezveze, prosli mesec sam obnovio ugovor i presao sa 4G na 5G kucni net. 4G jeste znatno sporiji, ali je makar bio neogranicen. :(
Tj. sad vidim da su ogranicili i 4G, i to jos drasticnije. Plus podigli cene za 5G u odnosu na pre mesec dana.
YT je nesto menjao pre nekoliko meseci i tada su prestali da rade svi ti stariji downloaderi koji su do tada radili ok.
Ja sam bas dugo koristio Y2mate dok nije prestao da radi, posle sam probao nekoliko razlicitih dok nisam konacno nasao Tubely kao donekle prihvatljivo resenje.
Sad sam opet...
Tubly, s tim da besplatna verzija dozvoljava samo jedan 1080p download dnevno, a ostali su u manjoj rezoluciji (uglavnom 854x480, deluje mi ok za edukacioni sadrzaj).
Javi ako nadjes neko bolje resenje jer i mene zanima. Vecina tih downloadera koji su ranije radili vise ne rade sa YT.
Pretpostavio sam da je ta varijanta po slici pa zato i kazem da nema poente jer su u tom slucaju D/A konverteri na maticnoj sigurno bolji od konvertera koji su upakovani u to cudo od 300 din.
Ako si kupio neki jeftini bez navedeneg brenda (ili kung-fu brend :d), verovatno neces dobiti bolji zvuk nego sto trenuto imas jer je D/A konverer na maticnoj verovatno bolji.
Ako kupis neki bolji (npr. FiiO, SMSL, itd.), postoji sansa da dobijes bolji zvuk nego preko maticne.
Da li vredi...
Malo verovatno, ne trpim nista sto nije in-ear. Cak mi i AKG K550 godinama skupljaju prasinu. :d
Trenutno od slusalica koristim samo KZ EDX Pro i ZS10 Pro X.