Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Moj savet ti je da uzmes profesora/intermedium programera/casove.
Oko 20e je jedan cas (sat ipo vremena) najbolje se tako uci, proaktivno i direktno, gde mozes i 5x da pitas ako nesto ne razumes.
Uzeleo sam se ove igre debelo,
a igrao bih sa nekim coop samo da nije bas duduk tezak/pocetnik,
koga zanima nek se javi na PM,
ako nema igru nije frka, kupicu steam key,
ima za 3-4$
Neko ko zna malo fotoshop ili korel ili sta god, nista posebno i komplikovano nije,
kapiram da bi i ja sam mogao da odradim ali bi mi trebalo siguno par sati,
dok neko ko ima bar neko osnovno znanje i iskustvo moze da odradi za 15 minuta.
Ko moze da pomogne, nek se javi na mejl/pm.
Hvala.