• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Problem pri startovanju i bootovanju sistema

    Isto kao i ja https://forums.tomshardware.com/threads/system-will-only-boot-up-after-i-press-the-reset-button.513393/
  2. Dexter013

    Problem pri startovanju i bootovanju sistema

    Uf ne radi mi se to sad trenutno da cupam sve nakon sklapanja i sredjivanja kablova.
  3. Dexter013

    Problem pri startovanju i bootovanju sistema

    Dakle ovako, nebitno da li je bilo sta OC ili je sve na default vrednostima. Kod zene na masini imao sam problem(i dalje postoji) gde se stisne power dugme, sve se pali, vrti, ali nema slike na monitoru. Mislio sam da je do graficke ali nije, probao sam sa mojom koja je 00% ispravna sve ok, isto...
  4. Dexter013

    New PC za druga

    Ako i stane malo na misice 5bice nategnuto...
  5. Dexter013

    Sta ste poslednje kupili?

    50% sitnica :)
  6. Dexter013

    Sta ste poslednje kupili?

    Jbg nisam ljubitelj all in one, a ništa ružnije lično (možda ruška jakić) od noktue nisam video.
  7. Dexter013

    Sta ste poslednje kupili?

    Odoh na ddr5 i am5. Poruceno i kupljeno, bacim jos koju sliku kad stigne i kad ga sklopim.
  8. Dexter013

    Planiram da idem na ddr5/AM5 platformu uskoro

    Nisam u toku od davno, pa me zanima koliko bih realno mogao, (neka sredina, dakle ne max niti da dajem za dzaba) mogu da dobijem za: Cpu:Ryzen3600 u kompletu sa kulerom CM v8GTS Ploca: Asus b350F Ram 32 gb ddr4: Kingston 2x8 gb hyperx + 2x8 gb fury (2666 mhz CL 16)
  9. Dexter013

    Alan Wake II - izasao ;)

    Black Viking woman, ok, but also what about this, is this ok to you guys?! For context, she is talking to herself, just naming Alan WHITE like this for no reason other than to bash white people.
  10. Dexter013

    Alan Wake II - izasao ;)

    Da sam nasao ovo ranije... You dont need an download, just change these things in your renderer.ini C:\Users\yourusername\AppData\Local\Remedy\AlanWake2 "m_bVignette": true, to false "m_bDepthOfField": true, to false When you also want to disable lens flares change...
  11. Dexter013

    Alan Wake II - izasao ;)

    Odlican video gde ima samo par opcija koje unistavaju fps dok ostale imaju jako mali ili nikakav uticaj. Od kako sam podesio po tome nikad fps nije pao ispod 75 kod mene. evo kod mene u zahtevnoj sumi
  12. Dexter013

    Resident Evil 4 Remake

    Separate ways DLC Izlazi za dva dana , cena, jedna crvena, ko ima original.
  13. Dexter013

    Nova tastatura, saveti, sugestije i predlozi.

    Hvala svima koji su ucestvovali, gledam i citam rivjuvove sad, pa ce da padne odluka.
  14. Dexter013

    Nova tastatura, saveti, sugestije i predlozi.

    Deluje fino i ova, imas je licno?
  15. Dexter013

    Nova tastatura, saveti, sugestije i predlozi.

    Negde ima i sa velikim...
  16. Dexter013

    Nova tastatura, saveti, sugestije i predlozi.

    Poz ljudi treba mi nova tastatura, namena je gaming i programiranje. Budzet je sasvim solidan od recimo 5 do 20k dinara +- u zavisnosti od toga koliko potreba ispunjava, sto vise ispunjava, nek raste i cena, fer. Potrebe: 1 US font (bez srpske latinice) 2 Veliki Enter + Veliki backspace +...
  17. Dexter013

    The Last Of Us Part One - Remake PC

    Finito, jos jedna igra dodata na listu, hard, sa 0 smrti :)
  18. Dexter013

    DA LI JE MOJ PROFIL HAKOVAN ili ŠTA je OVO?

    Zenu i decu (ako ih imas) takodje zameni, ko zna sta je uslo preko njih i koliko oni znaju...
  19. Dexter013

    Unrecord gameplay, Za sad najrealisticnija igra vizuelno.

    Rade na tome da mogu da igraju ljudi koji imaju moshn siknes u igrama.
Vrh