Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Dakle ovako, nebitno da li je bilo sta OC ili je sve na default vrednostima.
Kod zene na masini imao sam problem(i dalje postoji) gde se stisne power dugme, sve se pali, vrti, ali nema slike na monitoru. Mislio sam da je do graficke ali nije,
probao sam sa mojom koja je 00% ispravna sve ok,
isto...
Nisam u toku od davno,
pa me zanima koliko bih realno mogao, (neka sredina, dakle ne max niti da dajem za dzaba)
mogu da dobijem za:
Cpu:Ryzen3600 u kompletu sa kulerom CM v8GTS
Ploca: Asus b350F
Ram 32 gb ddr4: Kingston 2x8 gb hyperx + 2x8 gb fury (2666 mhz CL 16)
Black Viking woman, ok, but also what about this, is this ok to you guys?!
For context, she is talking to herself, just naming Alan WHITE like this for no reason other than to bash white people.
Da sam nasao ovo ranije...
You dont need an download, just change these things in your renderer.ini C:\Users\yourusername\AppData\Local\Remedy\AlanWake2
"m_bVignette": true, to false
"m_bDepthOfField": true, to false
When you also want to disable lens flares change...
Odlican video gde ima samo par opcija koje unistavaju fps dok ostale imaju jako mali ili nikakav uticaj.
Od kako sam podesio po tome nikad fps nije pao ispod 75 kod mene.
evo kod mene u zahtevnoj sumi
Poz ljudi treba mi nova tastatura,
namena je gaming i programiranje.
Budzet je sasvim solidan od recimo 5 do 20k dinara +-
u zavisnosti od toga koliko potreba ispunjava, sto vise ispunjava, nek raste i cena, fer.
Potrebe:
1 US font (bez srpske latinice)
2 Veliki Enter + Veliki backspace +...