• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Blic pitanja

    Ucenej i ja :nuts::d Nisam probao, iskreno sve vise osecam ogromne nedostatke vremena. Nista ne stizem. A i nekada sam kada legnem ostajao budan jos par sati, pa dosta toga odradim, sad sam vec mesecima u fazi da cim legnem odmah zaspem, i iskreno fali mi i taj deo budnosti bas mnogo. A sto se...
  2. Pinocio

    Blic pitanja

    Prijatelj sa svima + urodjeni talenat za organizaciju i logistiku (samo sto u zivotu radim nesto sasvim deseto :( ) Kad ti je zmija u dzepu. Sto nisi uzeo bolju (skuplju) maticnu. Ja sam graficku uzeo SE samo zbog USB C izlaza. Nikad ne znas kad ce zatrebati. Kad se setim Nokiu sam dve godine...
  3. Pinocio

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    Razmazio me eksterni ssd :d
  4. Pinocio

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    Imam ovaj, i ocigledno je isti model u pitanju. Jedino sto je dobro na njemu je da je minijaturan, evo sad ga merim :mir- okruglo 4cm duzine :d i deluje kvalitetno. A sto se tice brzine upisa veoma je losa, ne secam se tacno al mislim da mi je trebalo oko sat ipo da ga popunim. Imam i ovaj...
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    Ja sam juce pazario nesto na Amazonu, nadam se da je sutra kod mene :japonosan:
  6. Pinocio

    AI, Mašinsko Učenje, Duboko Učenje: Resursi, Alati i Diskusija

    Au sta sve @Veteran Digitalnog Doba naprica. A meni to sve deluje komplikovano :( Povremeno koristim chatgpt, al mu je pouzdanost nula. Medjutim ume da iznenadi i napravi lepe romanticne slicice (za komsinice) :mir A za povecanje rezolucije probajte i ovo AI Image Upscaler - Enlarge & Enhance...
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    Tab 7+ 5G
  8. Pinocio

    Blic pitanja

    Olovku koristim samo za prevod teksta. Super stvarcica, stavis je iznad jedne reci u recenici i dobijes prevog cele recenice neretko i vise. Za ostale stvari joj nisam nasao primenu. Mada primetio sam da je sad ako se ne varam u petoj godini cesce punim nego do sad. A na novim tabletima mislim...
  9. Pinocio

    Šta slušate sada... ?

  10. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Jeftinije plasticnom hirurgijom napraviti novo uvo :d
  11. Pinocio

    Blic pitanja

    Oseti se to na daljinu samo tako.Pozitivne i negativne vibracije :d
  12. Pinocio

    Blic pitanja

    Videla da od tebe (nista sem trgovine) leba nema, pa ajd bar da ima neke koristi od prodaje :d
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Neka sluzi i neka ide ko @PORSCHE :D
  14. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Au za to treba u skolu ici :D
  15. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Auuuuu... kakve su ovo optuzbe!? :d Sta ste poslednje kupili? Sta kupim i naplate mi ja objavim. Da je topic Sta vam je poslednje stiglo doneo onda bih postavljao drugacije :d S obzirom koliko sam uvek ja kriv, da li ste se zapitali ko sam uopste? :d
  16. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ili sam poludeo ili sam ovo vec negde video!? :D Dupla doza qrcenja rek'o bih :mir
  17. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sad bi na nekom drugom mestu dobio obavestenje da ti je poruka obrisana, razlog - NAMERAN SPAM :d A sto se mene tice ovo je za mene vec sad post godine 2025. :mir:ziveli:
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Kako kome... meni je sve postalo preskupo, a ne samo Slatka kuca
  19. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ukucanima kupujem svakom po 500gr, da ne diraju moje :d
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Nekad bilo. Sad su po 3199. Mada to je u Slatkoj kuci, mozda negde ima i jeftinije
Vrh