• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Čarolije marketinga i zanimljiva roba (koja čeka svog kupca)

    A zasto je autor posta sa oglasom uopste naisao na taj oglas? :d
  2. Pinocio

    Gaming nostalgija

  3. Pinocio

    Gaming nostalgija

    Dodao bih jos, al samo 10 moze. Najnovija igra koju sam igrao :D i jedina koja nije sa Amige je Project Igi :mir
  4. Pinocio

    Blic pitanja

    Preteruje se
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    Ko je rekao da ne vidim razliku? Ne izvrci, nisi na informeru :d Vidim bre razliku, ali mi ne smeta IPS. Mada iskreno... najiskrenije... ta od 200kg bi mi mozda i zasmetala... 7. - 8. noc :D
  6. Pinocio

    Blic pitanja

    Neka tebe :d Ej, medju prvim 3G telefonima u Srbiji. I ne secam se koliko godina sam cekao da bi se pojavila 3G mreza i mogucnost video poziva. I dan danas mi plavusa sa kojom sam obavio prvi video poziv pred ocima :d A eto, sad ukidaju 3G mrezu lagano
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    Meni je prethodni monitor radio 17 godina, al brate... 4:3, jednostavno sam ga morao promneniti, iako je radio. Ne znam ni koja je velicina bio, kontam 17", i onda skok na 32" :D Iako bude radio sledece dve decenije sam miran sto se mene i zahteva tice :d A oled jednostavno ne ukljucujes, imas...
  8. Pinocio

    Blic pitanja

    Nokia 6500 slide :mirU januaru 2026. - 18. rodjendan slavi. Druga slika koju sam postavio danas u topicu "Sta ste poslednje kupili" je uslikana bas tom Nokiom, cisto da ne mislis da te lozim.
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Rekoh ja u jednom topicu tamo da sam "bacio oko" ;)
  10. Pinocio

    Blic pitanja

    A sto vam toliko smeta to probijanje? Cemu ta razmazenost? Do skora gledali TV Palmu s brdo snega, a sad smeta probijanje :rolleyes: Malo vise tolerancije kroz zivot
  11. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Au, au, au... nisam ispratio sve i to ko te isprovocirao za ovaj post, al... kad sam kupovao praline? Pogotovo Nestle, cak ni Stihl... brate da ti nisi AI (sve gresis)? Ai koji me na klupi kostao glave :D I da ne budem bas off, evo sta danas stiglo :mir Ima tu jos propratnih predmeta, al u...
  12. Pinocio

    Blic pitanja

    Nema me ceo dan i ovde haos. Red paketomata red @Veselin -a i mini leda, retine i drugih s ranja :D Sto se paketomata tice ja ne zelim da dizem pakete tamo i to je sustina. Zato sam i pitao imaju li pravo da salju ako ne zelim!? Jer mi je stigla poruka da ako hocu mogu da preusmerim paket u...
  13. Pinocio

    Blic pitanja

    I ja bolje da nisam isao :D Nije se otvorio, a status posiljke se promenio u URUCENA :mir Valjda se nece otvoriti nekome u toku noci. Traumaticno iskustvo... slicno iskustvima sa drugog foruma :D
  14. Pinocio

    Blic pitanja

    Da li posta ima pravo da ostavi paket u paketomat ako to nisam zahtevao?
  15. Pinocio

    Blic pitanja

    Meni to drvo brzo upije, pa tako da ih ni ja ne praktikujem bas :D
  16. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Zna covek s kim ima posla :d Za sve ostalo, zao mi je.
  17. Pinocio

    Blic pitanja

    izgleda radi svima nego Pinocio popio kaznu :mir Strasno sta mi ljudi rade :rule:
  18. Pinocio

    Blic pitanja

    Radi li vam danas...? Ako ne radi verovatno znate na sta mislim :D
  19. Pinocio

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    Cek jel to kolega AI? Mislim da je u tim specifikacijama ubedljivo najneprecizniji. Samo mu napises d anije u pravu i promenice ih :D Nikad mu ne veruj po tom pitanju
  20. Pinocio

    Blic pitanja

    Danas jedna online (strana) prodavnica u kojoj cesto pazarim pustila u rad novi sajt i kad hocu da udjem u svoj nalog vise ne treba email i sifra vec samo email, a onda na isti salju verifikacioni sestocifreni kod koji ima ulogu trenutne sifre. Verovatno to vec dugo postoji, i verovatno ste...
Vrh