• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Nisam ja @Cika_Kure pa da kacim na sisarku :troll:
  2. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Sta je to? Pajseru :d Ideja mi je postaviti tu kuglu na jelku, al nisam se jos udubio u analizu, da vidim pre svega koliko je teska i na koji fazon radi
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    Vise toga je osteceno :mir
  4. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    https://ko.aliexpress.com/item/1005009862367005.html?spm=a2g0o.detail.pcDetailTopMoreOtherSeller.2.61f5HsI4HsI4fd&gps-id=pcDetailTopMoreOtherSeller&scm=1007.40050.354490.0&scm_id=1007.40050.354490.0&scm-url=1007.40050.354490.0&pvid=d1803974-4ffb-444c-8fc8-0fc0d61f1770&_t=gps-id:pcDetailTopMoreOth...
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    Kako mislis nisi gledao do kraja? Pa to je kratki video, dvadesetak sekundi
  6. Pinocio

    Blic pitanja

    Meni je jaci utisak strategija drzave :mir
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    Ocigledno ne pratis cesto IT podcaste ;) :d https://www.youtube.com/shorts/8GKOhrt70So
  8. Pinocio

    Blic pitanja

    Nije do tebe.... do OLEDa je :mir:troll:
  9. Pinocio

    Blic pitanja

    :mir Mislim da sam pisao ovde, uzeo sam ovaj i prezadovoljan https://mi-srbija.rs/lifestyle/nega-i-zdravlje/fenovi/mi-fen-za-kosu-h300 Ako se dobro secam platio ga manje od 4000. Fen ko fen, meni svaki isti (najbolje i oko toga da pravim pricu) :d
  10. Pinocio

    Automobili

    Ako se obracas meni, felna se ne menja jer su u pitanju fabricke dimenzije guma na autu, i fabricka felna
  11. Pinocio

    Automobili

    Ja sam danas pogledao koji model Kontinentala mi je na autu i ponovo sam zaboravio hahahahah mislim da je neki Contact 2, prvu rec nisam zapamtio :D Na guglu na vrhu izadje ovo
  12. Pinocio

    Automobili

    Ako su dobro godiste i sare - UZIVAJ!!!
  13. Pinocio

    Automobili

    Kako mislis kakve su? Pitas jer su one na felnama ili sto planiras da ih kupis? Ne znam jedno vreme sam vozio na Bridzston gumama i bile su neverovatno bucne, nikad u zivotu nisam cuo takav zvuk guma. Hankook su mi ok, mislim nisam neki vozac u smislu da ih testiram, nego jednostavno ne prave...
  14. Pinocio

    Automobili

    Tako i ja razmisljam. Al nisam se pitao "mozda" nego sam mislio da su samo pirocanke na nasem trzistu
  15. Pinocio

    Blic razmišljanja

    Ili lokal gde je i sipka pored pica :mir
  16. Pinocio

    Automobili

    Deluje primamljivo, al....
  17. Pinocio

    Automobili

    pa pisao sam vec, al niko ne cita :d Da razmisljam da kupim letnje, 215x40 R17, al nikako da odlucim koji proizvodjac, koji model
  18. Pinocio

    Automobili

    Na mnogo mesta sam cuo da brzo postanu tvrde, da cak pocnu da se pojavljuju rezovi po njoj (pukotine) kao skalpelom da si je sekao, da se brzo trose, postanu bucnije... nisam pametan. Al ocigledno im je kvalitet opao. A ako bih se odlucio za Continental, ne znam koji tacno model da odaberem
  19. Pinocio

    Automobili

    koliko znam svaka guma bi trebalo da ima rok trajanja 6 godina ako se samo lageruje i ne vozi. Tako da je sve preko tog roka veliki rizik, bez obzira kakve su sare. Nego, jel koristio neko te miselinke Primacy 4+?
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ili skraceno dok on kupi ja cu polupati sve tanjire :mir
Vrh