Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ne znam sta je covek pogresno shvatio? Napisao sam da je kutija preciscena aludirajuci na to da je guzvana sto je veoma karakteristicno za Ananas i Xiaomi. Drugi deo poruke mislim da je bio jasniji. Smatram uredjaj dobrim, iako je to verovatno vise na psihloskom planu nego sto stvarno radi...
Au braateeee... pa ovo se (kod mene) iz aviona vidi, ko zna kako je tek na OLEDu i uzivo :mir Sto kazu ljudi, opusti se i uzivaj. To je fabrika samo za tebe perzonalizovala model da imas i jedan mali beli detalj. Neeeego, kako ces ti kad se ozenis, mislim ako je vec neko skidao "nalepnicu"!? :d
Nemam ni ja. Drugar mi pokazao, bude u onom iznad profila, sto traje 24h. U pitanju je snimak aplikacije koja nasumicno izvuce 2 devojka i jednog decka, a mislim da su ubacili samo par desetina imena da se vrte
Ja sam pokusao da napravim aplikaciju, tj da mi napravi kod, i da ga ja samo prenesem u studio za pravljenje aplikacija, koji nisam ni imao :D Al hoce Ai da pomogne i to, bukvalno ti kaze gde treba da kliknes, kojim redosledom. Al posto bas nikakvog predznanja nisam imao, i nisam znao da mu...
Vec vidim, seta u brusu ti je gadjas, brus padne... manijace. Sta ti sve nece pasti na pamet. Izadji na ulicu, ustvari nemoj, takvi su bezbedniji kad sede kuci :mir
Meni deluje kao da je u pitanju zvuk stvoren dodirom ventilatora sa nekim papirom. Vidi da ti mozda ne kaci za nesto ili da neki od ventilatora nema lufta :geek:
Brate, a meni je bar milion puta rekao kako bi voleo da je moderator i kako bi procistio forum. Maaaada... rekao je da i za mene mesta ne bi bilo :geek:
Ja ni kuci nisam moderator, vec me banuju svako malo :first:
A kada bi se kojim slucajem (kapilarni gl.) dokopao pozicije moderatora, odmah bih punomoc dao @vladarko jer znam da mu je to sto bi @Cika_Kure rekao vlazni san (sta to uopste znaci? :d) :mir