• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Auuuuu.... ja onako "na prvu" sto sam iz glave brojao mislim da imam 12 daljinskih upravljaca :d Plus sat, plus brijac, plus vaga, plus 3 xiaomi svetla sa senzorima, plus aparati za pritisa, zidovi za Roombu.... termostat... i ko zna sta jos :mir
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ima baterija na svakom cosku, al vodjen dugotrajnoscu amazonovih u fire stiku odlucih se za njih. Uostalom, sad je gotovo, vi birajte gde ima da se kupi, ja sam se obezbedio bar do treceg svetskog :mir
  3. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Kupujem ih tamo gde se nalazim u trenutku kad se setim da mi trebaju. Kupovine cesto traju i par nedelja.. e nece vise :d
  4. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Malo stvari punim, samo mi jos baterije nedostaju.
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Kada bih znao sta to znaci, mozda ne bih ni kliktao vise na to :mir Uglavnom izadju me 0.235e po komada, a kod nas su 100 dinara i vise, i plus mnogo pozitivne recenzije imaju. U daljinskom od fire sticka jos ih nisam mmenjao, par godina rade, a bele su, one su jos slabije od ovih zutih. Zute su...
  6. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Vidi stvarno, nema cena :d Te selektovane setove sam uzeo. 196 komada, nepunih 46e. Specifikacija kaze da do 7 godina mogu da se lageruju, i da izgube nekih 5% kapaciteta za sve te godine lagerovanja. Medjutim, kad izmenim sve sto imam, vec cu pola potrositi u prvoj turi :D
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Znam, to cu da poklonim @Cika_Kure za sve "one" njegove igracke :d Pre 5 dana sam kod nas platio 4 baterije 500 din... e necu vise tako da se igram :japonosan:
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    :mir
  9. Pinocio

    Blic info

    https://www.youtube.com/shorts/n8JmqS_YaXE Meni ovo ipak deluje kao fake, al sta ja znam
  10. Pinocio

    Blic pitanja

    Iz pitanja o Dakuli naucih jedino da je @Cika_Kure krace na ovom forumu od mene. A mislio sam da sam ovde ubedljivo najmladji :d
  11. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    nisam rekao EKO nego koza
  12. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    :d Zavisi za sta ce koristiti stolicu... sa eko koze se mnogo lakse brise nego sa mreze :cool: Inace jednom mi je jedan kinez rekao da je kineska koza, koza pacova :japonosan:
  13. Pinocio

    Blic pitanja

    Iskreno ne mesam se u to dal je zasluzio ban ili ne, nisam pratio te dugacke postove, nego me zanima ima li nade da se vrati!? Mozda ne bi bilo lose da stoji negde na forumu spisak banovanih i na koliko su banovani, ili ovde nema vremenski ogranicenih banova, vec je sve sad i zauvek :d
  14. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ja nikako da meznem tu stolicu. Bio tamo, probao je, ne moze za kes nego preko racuna, obecam coveku sutra uplatu i dok sam isao nazad, predomislim se i kupim OLED tv :D Ono sto me zbunjuje je da je cena ista kao i pre 3 godine
  15. Pinocio

    Blic pitanja

    Sta bi sa @Dakula, vidim da je banovan, pa me zanima jel to na odredjeno vreme ili zauvek? Ostade mi lik duzan neku lovu, a jedini kontakt mi je PM ovde :d
  16. Pinocio

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    Valjda ce imati snagu da uzvuce dlake kroz taj stap :d 999 +349 ptt i jos + 200 ako je placanje pouzecem? Ja sam juce ovo :mir
  17. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Bez u q :d
  18. Pinocio

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    mozda ovo (uz dodatni vaucer)!?
  19. Pinocio

    Blic pitanja

    Sta li moze biti u pitanju pa mi vise ne otvara prozor za slanje putem bluetootha. Znaci kad imam fajl, pre je bilo desni klik na njega send to bluetooth i pojavi se prozor sa uparenim uredjajima. Sada odjednom vise nema tog prozora. I jedini nacin da saljem fajl je da idem na taskbar...
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Mene mnogo nervira takav nacin slanja, samo nalepe dostavnicu na kutiju aparata i salju, pa stigne uglavnom tako malo ostecena i najvise prljava, pa jos ako si namenio da poklonis taj uredjaj sve postane besmisleno
Vrh