• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    A kako ocenjujete ovaj model i cenu od 60 000? https://gigatron.rs/proizvod/dell-15-dc15250-i5-16-512-w11h-5020226260465
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Juce porucih, danas vec stiglo (a nije Ananas) :eek: Za nekog ko nije audiofil ovo zvuci odlicno, ima lepo basa, cisti tonovi, bas sam zadovoljan. Mogao bih ga cak i preporuciti
  3. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Nisam uzeo na tom linku nego je tu specifikacija najpotputnija, pa da mi ne prigovaras vise kako ne znas sta je to sto sam kupio :D
  4. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Dodati u naslov topica (u zagradi) ili porucili :D https://mi-srbija.rs/lifestyle/audio/zvucnici/xiaomi-sound-party-zvucnik Ovo mi bas i ne treba, al... ljubav na prvi pogled :love:
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Jesi li kucao post na toj tastaturi? :D
  6. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Pogledao prve dve epizode Automana, serija ima smek Sledz Hamera, mogu samo da zamislim koliko je bila dobra u vreme kada se pojavila. Sem uvodne spice u prve dve epizode se ne setih ni jedne scene iako sam seriju redovno gledao kao mali
  7. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Mislim da su moji postovi u ovoj temi razumniji nego vecina postova koje pise @Mr.Dzon :d Neeeego, zasvrbilo, i ti bi da gledas? :mir Da Filmovi su dolazili na CD-ima uz dnevnu stampu (ne znam tacno koje godine) i nikad nisam stigao da ih pogledam, a CD i danas imam :first: I sad vidim da bio...
  8. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Leleeee, kakve tri stvari nabavih. Dva filma i jednu seriju. Filmovi su Moj prvi orgazam 1 i 2, a serija Automan (1983) svih 13 epizoda. Bice ovo paklen vikend :mir
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Posle duuugo vremena vise nemam posiljku na cekanju. Jednostavno izgleda sam sve kupio sto mi se naslo u wish listama prilikom prvog ulaska na online trgovine i sad bukvalno nista da iskoci, a da mi je zanimljivo
  10. Pinocio

    Blic info

    @vladarko mene obozava i zaista sam se iznenadio kada me stavio na ignore (rekao mi je to odmah posle povratka) :D
  11. Pinocio

    Blic info

    Isti slucaj. Ne vidim razlog zasto bi mi neko smetao!? Mozda samo u takvim momentima previse sebi dajemo na znacaju!? Pojma nemam
  12. Pinocio

    Blic info

    Moj telefon kupljen u legalnoj radnji, 100e dao vise nego sto je bila cena na drugim mestima, dodjem kuci, posle pola sata ostavim ga na stolu, klinja bio mali, vracam se u dnevnu klinja drzi telefon, potrcim da mu otmem, medjutim on ga vec baci nekih metar od sebe. Poklopac na jednu, baterija...
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sve neka nevinasca na ovom forumu :troll:
  14. Pinocio

    Blic info

    Vecito sam protiv svih :mir edit: sad vidim da su tu kure i belo.... cista por no grafija :d
  15. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    A Bosch cekic? Nista, a? :d
  16. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Imam stazu na taj fazon, kupljena u Sintelonovoj radnji, al su mi rekli da je uvoz iz Belgije. Kupljena pre "100 godina" i sve sto se vise pere sve lepsa i lepsa. Neverovatna sto se kvaliteta i dugotrajnosti tice
  17. Pinocio

    Ručni satovi

    Sta uradi sat od Pinocia, zapali mu tabane :mir Jos kad se doda da mu je prvu noc po ukljucenju registrovao 9 koraka i ubacio to u prosek, prosek (bez tih 9 koraka) izgleda daleko veci (preko 15000 koraka) :first:
  18. Pinocio

    Blic pitanja

    Samo sto mislim da taj Philips je ipak pri dnu lestvice kada je miniled u pitanju, ja sam gledao noviji 920 model iako nemam iskustva cini mi se da je broj diming zona bio sramotno mali u odnosu na ostale proizvodjace i nekoliko takvih manjkavosti. Iako sam svemu pristupao kao laik ipak mi bilo...
  19. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Koliko love? Mislim da sam ih davno gledao i nisu bile skupe, mada ne znam za sta bih je koristio, a uvek mi bila zanimljiva alatka. Recimo merenje dubine, merenje razmaka do 1,5cm (gde je metar veoma nezgodan), kada stavljas letvu na letvu, a ne nuliraju se vec je jedna uvucena npr 1cm, onda...
Vrh