• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Blic info

  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Vec sam to probao, odmah prvih dana i mogu ti reci da je top... cak nekako bilo i toplije u sobi :mir
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    Ako sam dobro razumeo, ko da kod i on dobiVa 20%!? Tako da ne vidim razlog zasto ga neko ne bi dao
  4. Pinocio

    Blic info

    Joooj Veseli... ( @Veselin ), ajd ti prvi :first:
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sto bas ja? Kod mene je smederevac glavna uloga, ne lozim se na takve stvari. :thumb:
  6. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Meni je uvek zanimljiva bila robot kosacica, ali eto i ja ko Drakula... nemam trave :D
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Juce porucio i danas stigle. Uzivo se mnogo kompaktnije i lepse nego na slici. Deluje da je i kvalitet zaista top. I sto je najvaznije pogodih velicinu.
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Za Snickers pricas? Tek pre par dana sam prvi put cuo za njih :D I odlucih odmah da isprobam... samo mi zeznuto oko broja, valjda necu morati da vracam i menjam
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sad su postavili cenu za @Veselin -a Inace da ne bude off, uzeh i ovo, bice veselo ako sam omasio broj :D
  10. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Naleteh (bar mislim) na povoljnu cenu, pa reko sto da ne
  11. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Kao sto rekoh trenutno nista ne znam o stampacima, sem da svi hvale Bambu. Drugo pre nekoliko dana sam gledao ovaj video i ucnio mi se zanimljiv taj model Razumem hvala i na ovom Ne umem ja da prodajem stvari i nikada nisam funkcionisao tako. Jednostavno kupim ono sto mi se dopadne na prvu...
  12. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Jos uvek ne mogu, ali ako sebi postavis cilj, nekako se lakse odradi priprema. E sad to oko vise boja sta znam, mene je vise privukao ekran i jednostavnost upotrebe. Kontam da bi mi to za start bilo vaznije. A taj AMS je vise prica ako ga ne kupim odmah uz stampac nikada ga necu ni kupiti, jer...
  13. Pinocio

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Pinocio & gaming. Pazi da ti neko ne poveruje :D
  14. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Gde god da sam virnuo samo o Bambu se prica. Da budem iskren tek se zalecem, na druge modele nisam ni obracao paznju Kada nesto udje na moj radar prvo sto odlucim je koliko bih bio spreman dati za to zadovoljstvo. Zatim gledam kako da izvucem najvise za tu planiranu cifru. Nikada ne gledam dal...
  15. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    A koliko moze da traje kilogram filamenta? Negde sam citao da stampa ispada bas jeftina. Mene taj stampac privlaci i iz perspektive odnosa cena novih mobilnih telefona i njega. Nekako mi je zanimljivije uloziti u njega i uci u neki novi svet, nego kupiti mobilni i na neki nacin stagnirati
  16. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Moram prvo par dana da ucim o svemu. Udjoh (po prvi put) na susednom forumu u topic, vidim svasta nesto se spominje, i neka creva prikljucuju, a i moram da vidim (naucim) koliko mi jos novca treba za start. Ne verujem da je samo stampac dovoljan :D I koliko je je to skup sport? Iskreno tek se...
  17. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Nesto ovih dana razmisljam u ovom pravcu... ni sam ne znam da ili ne!?
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    A sta da radim, takav mi horoskop. Inace stolica Como, ali kada stigne stigne ova Sa sve etiketama i deklaracijom na ime Leknes
  19. Pinocio

    Blic pitanja

    Posto vidim da imas mnogo iskustva, da te pitam, ima li smisla (za nekoga ko bi bio potpuno novi "igrac" u tom polju) kupiti P2S AMS 2 Pro Combo?
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ananas, ali po toj ceni vise ih nema, ima ih jos kod drugih prodavaca, ali skuplje, imas dole levo jednu od ponuda
Vrh